Jedlá z rýb

Recepty na prípravu jedál z rýb

131 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Jedlá z rýb na jednom mieste! Máme pre vás zbierku 131 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na nasledujúce recepty z kategórie Jedlá z rýb si vyhraďte čas - 600 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Losos na masle s horčicovou omáčkou, Cestoviny s tuniakom a kukuricou, Losos na masle a cesnaku, Cestoviny s lososom a smotanou - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Šťavnatý losos

Recept na šťavnatého lososa, ktorý je upečený v rúre.

Grilovaná ryba na panvici

Recept na chutnú grilovanú rybu na panvici. Sledujte postup a garantujem, že ryba bude úžasne jemná a šťavnatá.

Pečená šťuka v masle

Tento recept na pečenú šťuku na masle patrí medzi moje obľúbené. Toto jedlo sme mali na mnohých rodinných stretnutiach a zakaždým bolo skutočným hitom. Verím, že ho ocení aj vaša rodina a priatelia.

Cestoviny s údeným lososom a smotanovou omáčkou

Tento recept na cestoviny s údeným lososom a smotanovou omáčkou je jedným z mojich najobľúbenejších. Pripravujem ho pomerne často, pretože je veľmi chutný, rýchly a pohodlný na prípravu. Losos dodá jedlu chuť a výživu, zatiaľ čo smotanová omáčka pridáva krémovú konzistenciu, ktorá dokonale dopĺňa cestoviny.

Údený losos s jemne karamelizovanou repou

Toto je jedinečné a chutné jedlo, ktoré často pripravujem, keď mám hostí na večeru. Kombinácia údeného lososa stremel s jemne karamelizovanou repou je neuveriteľne chutná a vždy obľúbená. S chrumkavým šalátom a pohárom suchého bieleho vína sa z toho stáva výnimočný chuťový zážitok.

NABÍDKA RYCHLÉ PŮJČKY HNED

Chtěl bych vás informovat, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Nevíme, že krize, kterou zažil náš kontinent, oslabila naše banky a naše finanční instituce. Obracím se také na lidi, kteří jsou v nouzi a hledají finančn

Losos s paradajkovou omáčkou

Vynikajúci grilovaný losos s paradajkovou omáčkou, ku ktorému sa hodí grilovaná zelenina a paradajková omáčka.

Pečený pstruh na panvici

Perfektný recept na pečeného pstruha na panvici, ktorého máte na stole do pol hodiny.

Vyrobte si chutný rybí vývar

Tento rybí vývar som pre svoju rodinu pripravila už niekoľkokrát, keď sme mali chuť na výdatný, hrejivý guláš. Jeho bohatá chuť, ktorá je výdatná a lahodná, nás vždy očarila. Pripravovať tento vývar s láskou a starostlivosťou je mojou vášňou a teraz sa oň veľmi rada podelím aj s vami!

Rýchly obed cestoviny so zeleninou a tuniakom

Jedným z mojich obľúbených receptov na rýchly a chutný obed sú tieto cestoviny. Kombinácia čerstvej zeleniny, tuniaka a lahodného korenia z nich robí skutočnú lahôdku. Navyše sa pripravuje celkom ľahko a rýchlo, čo je ideálne, ak nemáte veľa času.

Domáci horúci lososový šalát Cézar

Tento chrumkavý losos na panvici v kombinácii so smotanovým, pikantným dresingom je ako stvorený pre gastronomické nebo.

Pečený pstruh s cesnakom

Perfektný pečený pstruh na masle s cesnakom, ktorý sa hodí na všednú večeru alebo na rýchly obed cez víkend.

Hamsi Tava - vyprážané sardinky Turecko

"Hamsi Tava" je jedno z mojich najobľúbenejších tureckých jedál. Je to klasické pobrežné jedlo, ktoré sa pripravuje najmä z čerstvých sardiniek. Prvýkrát som sa s ním stretol na svojej ceste po čiernomorskom pobreží Turecka a bol som ohromený jeho jednoduchosťou a lahodnou chuťou. Sardinky sa namáčajú v kukuričnej múke a smažia sa do chrumkava.

Pikantný koláč s údeným lososom

Tento koláč s údeným lososom je klamlivo jednoduchý na prípravu a na hostí vždy urobí dojem.

Čerstvý losos pečený v rúre s citrónom a kôprom

Tento jednoduchý recept na pečeného lososa s citrónom a kôprom sa v mojej domácnosti stal základným jedlom a s radosťou ho často pripravujem.

Cestoviny s lososom a syrovou omáčkou

Cestoviny s údeným lososom a syrovou omáčkou predstavujú ideálny spôsob, ako sa nasýtiť a zároveň si vychutnať luxusnú večeru.
REKLAMA