Domáce lístkové cesto

Recepty z domáceho lístkového cesta

112 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Domáce lístkové cesto na jednom mieste! Skúste ešte dnes jeden z týchto 112 receptov. Na prípravu v kategórii Domáce lístkové cesto si vyhraďte čas 15 - 180 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Pizza slimáky, Výborné domáce šamrole, Domáca tvarohová štrúdľa, Juhoslovanské rezy. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Plnené lístkové cesto trochu inak

Nechce sa vám robiť nič zložité no čakáte návštevu a predsa len ste sa rozhodli neičo nachystať? Jednoduchý slaný tip s využitím lístkového cesta. Namiesto robenia slimákov, stáči len naplniť a preložiť.

Vanilkové croisanty

Rýchle, jednoduché a veľmi chutné🥐🤤

Najjednoduchší kremeš

Tento recept vás naučí, ako si pripraviť lahodný kremeš z lístkového cesta. Ide o klasický slovenský dezert, ktorý je veľmi jednoduchý na prípravu a postačia vám na to len základné suroviny.

Tvarohovo pudingový koláč s ovocím

Recept na tvarohovo pudingový koláč s ovocím, ktorý sa hodí ku káve alebo čaju.

Bryndzové slimáky

Čakáte návštevu a chcete pripraviť niečo iné ako klasické pizza slimáky? Alebo nepapáte mäso? Vyskúšajte tieto bryndzové

Pudingový zákusok z lístkového cesta

Chutné srdiečka z lístkového cesta s pudingom a ovocím.

Bravčová panenka Wellington

Bravčová panenka Wellington je elegantný pokrm, ktorý dokáže oslniť aj tých najnáročnejších stravníkov. Táto verzia klasického receptu Wellington nahrádza hovädzí filet za bravčovú panenku.

Jednohubky z lístkového cesta

Recept na rýchle a chutné jednohubky z lístkového cesta, ktoré sa hodia ako predjedlo.

Pizzové trojuholníčky z lístkového cesta

Recept na rýchle a chutné pizzové trojuholníčky z lístkového cesta, ktoré si pripravíte s akoukoľvek obľúbenou náplňou.

Mini pizza z lístkového cesta

Táto lahodná a rýchla varianta mini pizze s lístkovým cestom je skvelou alternatívou klasických receptov. Je ľahko prispôsobiteľná podľa vašich obľúbených prísad a vynikajúca na večere alebo párty.

Nutela vianočný stromček

Nutela vianočný stromček je nezabudnuteľne chutný vianočný dezert, ktorý navyše môže byť veľmi peknou dekoráciou na sviatočnom stole.

Bravčový filet v listovom ceste

Perfektné jedlo pre elegantnú večeru: delikátny bravčový filet obalený v chrumkavom listovom ceste.

Slané slimáky z lístkového cesta

Príprava slaných slimákov z lístkového cesta, ktoré sú perfektným doplnkom k obedu, večeri, alebo ako snack na párty. Tento recept je jednoduchý a rýchly, takže ho zvládne každý, kto má rád pečenie.

Šunková roláda z lístkového cesta

Chutný a rýchly recept na šunkovú roládu z lístkového cesta.

Šamrole

Recept na vynikajúce šamrole z lístkového cesta a bielkového krému.
REKLAMA