Červená kapusta

Recepty z červenej kapusty

35 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Červená kapusta. Nájdete tu 35 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Na nasledujúce recepty z kategórie Červená kapusta si vyhraďte čas 15 - 200 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Dusená červená kapusta na karameli, Šalát z červenej kapusty, Pečená kačka s lokšami, Poke bowl s kuracím mäsom. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Šalát z červenej kapusty

Netradičný šalát z červenej kapusty

Fit šalát z červenej kapusty

Odkvapaný jogurt SCD rozmiešame s horčicou a pridáme do šalátu.

Šalát z červenej kapusty s mrkvou

Tento nenáročný a chutný šalát je ideálny ako jednoduchý a zdravý príloha. Vďaka vysokému obsahu vitamínov a minerálov je vhodný pre všetkých, ktorí sa snažia jest zdravo a chutne.

Kapustový šalát z červenej kapusty

Chutný a zdravý kapustový šalát s jablkom a orechmi, ktorý je plný vitamínov.

Skvelý recept na víkend. mňam

Skvelý recept na víkend. mňam

Vylepšenie červenej kapusty z pohára

Tento jednoduchý recept vám pomôže zlepšiť chuťový zážitok z červenej kapusty z pohára. S iba niekoľkými ďalšími ingredienciami sa červená kapusta stane jemným príložným jedlom, ktoré dokonale pasuje k opečenému mäsu alebo rybám.

Jablková červená kapusta

Klasické nemecké jedlo, ktoré sa obzvlášť rado podáva v chladnom období roka. Jablková červená kapusta je vynikajúca príloha k mäsu a zemiakom.

Dusená červená kapusta s červeným vínom

Táto tradičná receptra na dusenú červenú kapustu s červeným vínom je plná chuti a je skvelým doplnkom k akémukoľvek jedlu. Je rýchla a ľahká na prípravu, a túto kapustu si zamilujete.

Vianočná červená kapusta s jablkami

Čerstvá červená kapusta je počas sviatočného obdobia nevyhnutnosťou. Tento recept s jablkami a červenou kapustou je u nás doma tradíciou a spája to najlepšie z jesene a Vianoc. Sladké jablká a pikantná červená kapusta sa navzájom výborne dopĺňajú a podľa vašich preferencií ju môžete doladiť klinčekmi alebo škoricou.

Pečené bravčové mäso s červenou kapustou

Recept na delikátne pečené bravčové mäso s červenou kapustou.

Šalát z červenej repy a kapusty

Tento šalát z červenej repy a kapusty je jedným z mojich obľúbených receptov, ktorý mám rada najmä pre jeho jednoduchosť a chuť. Kombinácia sladkej zemitej chuti červenej repy s pikantnou kapustou prináša nielen príjemný kontrast pre oko, ale aj chutný kontrast, ktorý osvieži chuťové poháriky.

Rýchly čerstvý chrumkavý vietnamský šalát

Tento živý a zdravý vietnamský šalát spája osviežujúce chute a chrumkavosť v každom súste!

Smažené pikantné zeleninové vegetariánske rezance Hokkien

Vegetariánske rezance Hokkien sú výdatným a lahodným jedlom z čínskej provincie Hokkien. Je plné rôznorodej čerstvej a farebnej zeleniny, ktorá je na báze hustých a sýtych rezancov. Toto jedlo je rovnako príjemné pre oči ako pre chuťové bunky a určite poskytne skvelý kulinársky zážitok.

Kačica s dusenou kapustou na sladko

Recept na vynikajúcu pečenú kačicu s dusenou kapustou na sladko.
REKLAMA