Vyprážané

Vyprážané - chutné a jednoduché recepty

407 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie vyprážané. Čo tak jeden z týchto 407 receptov vyskúšať ešte dnes? Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie vyprážané je 5 - 600 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Recepty ako Najlepšie langoše z cesta z chladničky, Fantastické šišky, Špaldové langoše z cesta z chladničky, Famózne cuketové placky: Jednoduchá večera hotová do 15 minút patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Mletý rezeň so syrom

Chutný a syrový mletý rezeň, ktorý si zamiluje každý milovník mäsa. Tento recept je jednoduchý.

KURACIE MÄSO NA MEDE

Kysnuté langošové cesto s kyslou smotanou

Recept na kysnuté cesto s kyslou smotanou, ktoré sa hodí na prípravu langošov.

Zemiakové placky z kaše

Zostala vám zemiaková kaša a je vám ľúto ju vyhodiť? Ja osobne nerada vyhadzujem zvyšky jedla.Skúste z nej spraviť takéto placičky.

Langoše bez droždia s kyslou smotanou

Jednoduchý recept na langoše bez použitia droždia. Tieto langoše sú rýchle na prípravu, chrumkavé a plné chuti. Perfektné ako rýchle občerstvenie alebo večeru.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Môj najobľúbenejší vyprážaný karfiol
Videorecept

Môj najobľúbenejší vyprážaný karfiol

Velmi jednoduchá príprava Karfiolu, ktorá uchová celú chuť tejto zeleniny. Už roky vyprážam karfiol jedine takto, bez predvarenia👍

Smažený baklažán

Tradičné jedlo so štipkou kreativity - smažený baklažán je jednoduchý na prípravu a vychutnajú si ho všetky generácie. Ideálny na rýchly obed alebo večeru.

Šišky

🍩Vláčne cesto k tomu čokoládova poleva a malinový lekvár...to su tie najlepšie šišky🍩

Kysnuté poctivé domáce šišky

Kto by nemal rád takéto fajnové nadýchané doma robené šišky? A ešte k tomu s fajnovým domácim džemom. Skúste tento recept a neoľutujete.

Kapustové karbanátky s ovsenými vločkami

Chutné a zdravé karbanátky, ktoré ocenia nielen vegetariáni. Kapusta dodáva karbanátkam jemnú a sviežu chuť, ovsené vločky zase zabezpečujú, že sú karbanátky sýte a jemné. Tento recept je navyše ľahký na prípravu a karbanátky budú hotové za pár minút.

Vyprážaný karfiol s kašou

Klasika ktorá sa dá vždy trošku vylepšiť 😉 Pozor karfiol pred obalením nevaríme ma lepšiu chuť 👌

Klasické fánky

Fánky sú tradičný slovenský desert, ktorý je obľúbený počas fašiangového obdobia.

Tvarohové fánky

Tvarohové fánky sú lahodná tradičná slovenská chut'ovka, ktorá je ideálna ako rýchle a chutné občerstvenie. Sú ľahko pripraviteľné a výsledok je vždy skvelý.

Fánky starej mamy

Tradičná slovenská receptúra na výrobu sladkých fánkov.

Šišky z kvásku

Chrumkavé a aromatické šišky z kvásku predstavujú ideálne pečivo pre raňajky alebo olovrant. Tento recept je jednoduchý a výsledkom sú vždy perfektne nadýchané šišky.
REKLAMA