Vyprážané

Vyprážané - chutné a jednoduché recepty

440 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie vyprážané. Čo tak jeden z týchto 440 receptov vyskúšať ešte dnes? Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie vyprážané je 5 - 600 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Recepty ako Najlepšie langoše z cesta z chladničky, Fantastické šišky, Špaldové langoše z cesta z chladničky, Famózne cuketové placky: Jednoduchá večera hotová do 15 minút patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Cuketové miniplacky z celozrnnej múky

Zdravšia a ľahšia verzia klasických placiek

Bravčové rezne s maslovými zemiakmi

Klasika ktorú miluje každý

Kukuričné placky

Chrumkavé kukuričné placky sú úžasnou voľbou pre rýchlu a výživnú večeru. Sú veľmi ľahké na prípravu a môžete ich podávať s rôznymi prílohami, podľa vlastnej chuti.

Kurací Cordon Bleu

Obľúbené a zaručene chutné jedlo každej slovenskej reštaurácie, ktoré si vždy zvolí každý, kto nevie čo si z ponúkaného jedálneho lístka vybrať. Táto klasika nikdy nesklame, prečo si ju teda nepripraviť aj doma napríklad na výnimočný sviatočný obed?

Rezne z mletého mäsa so syrom

Ako prílohu som zvolila zemiaky.

Falafel

Falafel je populárne stredomorské jedlo, ktoré sa skladá z cícerovej kaše, do ktorej sa pridávajú rôzne byliny a korenia. Tieto guličky sa potom opekať v oleji a podávajú s čerstvým chlebom a zeleninou.

Vyprážaná cuketa

Rýchly sezónny obed

Brokolicové placky so syrom

Brokolicové placky so syrom

Kuracie rezne s mladou cibuľkou

Kuracie rezne trochu ináč

Šampiňónové ražniči so syrom

Netradičné ale zato chutné ražniči

Chlebík vo vajíčku inak

Trošku iný chlebík vo vajíčku

Strapaté rezne so syrom

Recept, ktorý si zamilujete

Tekvicové placky

Placky nemusia byť iba zemiakové
REKLAMA