Syrové pečivo

Recepty na prípravu syrového pečiva

108 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Syrové pečivo? Ste tu správne! Skúste ešte dnes jeden z týchto 108 receptov. Na nasledujúce recepty z kategórie Syrové pečivo si vyhraďte čas 15 - 140 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Recepty ako Pizza slimáky, Lístkujúce syrové pagáčiky, Slané praclíky, Pizza z celozrnnej tortilly patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Koláč s tvarohom a ovocím

Takýchto receptov nikdy nie je dosť. Koláč na plech k víkendovému pečeniu či pre nečakanú návštevu.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Mäkučké langoše plnené syrovou plnkou
Videorecept

Mäkučké langoše plnené syrovou plnkou

Velmi jednoduché a chutné jedlo pre celú rodinu. Chutí výborne samotné, ale aj ako výdatnejšie jedlo s tanierom dobrej polievky

Pagáčiky s medvedím cesnakom

Jednoduché a chutné pagáčiky, na ktorých si pochutnajú veľkí i malí.

Galetka na slano

Poznáte galetku? Typická je skôr s ovocím, no ja som ju pripravila na slano. A chutila naozaj skvele, preto odporúčam vyskúšať. Krém z nátierkového masla, paradajky a cuketa, mňamka!

Syrové taštičky

Stačí zopár surovín a máš skvelý snack alebo rýchle pohostenie pre návštevu.

Bryndzové slimáky

Čakáte návštevu a chcete pripraviť niečo iné ako klasické pizza slimáky? Alebo nepapáte mäso? Vyskúšajte tieto bryndzové

Pizzové a cesnakové kysnuté slimáky

Fajnová slaná šmakocina na oslavy ako stvorená.

Slané koláče z kysnutého cesta

Sladký pletenec určite poznáte. No ak ste skôr na slané, pripravte si tento. Aj keď ide o kysnuté cesto, jeho príprava nie je náročná, stačí všetky ingrediencie zmiešať. A navyše vám vyjdu z receptu dva pletence, takže môžete rovno vyskúšať dve plnky.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Calzone - výborná uzavretá Pizza
Videorecept

Calzone - výborná uzavretá Pizza

Jednoduchý a velmi chutný spôsob na uzavretú Pizzu🙂 Plnka je velmi chutná, jedna z mojích najobľúbenejších. Použili ste už žihlavu v kuchyni? Ak nie , tak to velmi rýchlo napravte! Žihlava práve teraz rastie a je lepšia než špenát!!!

Mini žemličky,, Rovenšťanske žabky"

Lepšie ako očká keď nám návšteva príde. Recept som našla v knihe recepty zo života a robila som už veľa krát,vždy mali úspech.

CESNAKOVO-SYROVÉ SLIMÁKY

Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Krehké malé syrové pečivo
Videorecept

Krehké malé syrové pečivo

Úžasné malé pečivko, ktoré sa hodí na každú príležitosť. Lahučké krehké cesto plnené syrom celkom podla vašej chuti. Je rýchle a jednoduché na prípravu, zvládne to každý!

Slaný vianočný stromček z lístkového cesta

Tento recept na vianočný stromček z lístkového cesta robím každý rok na Vianoce. Je to radostný spôsob, ako spojiť dekoráciu a jedlo, a zaručene si ukradne výstavu. Slaná croissantová chuť v kombinácii s koreninami a chrumkavým lístkovým cestom ho robí neodolateľným. Verte mi, že keď ho raz vyskúšate, budete ho chcieť robiť znova a znova.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Plnený sendvič
Videorecept

Plnený sendvič

Perfektný a skvelý nápad, ako ochutiť sendvič je ho naplniť.

Langoš ako z vianočného trhu

Recept, ktorý vám prinesie atmosféru vianočných trhov a je útulný ako príjemný zimný večer. Tieto maďarské langoše sú určite povinnou výbavou každého zimného obdobia. Zvonka sú chrumkavé a vnútri úžasne jemné a mäkké. Moja rodina a ja ich jednoducho milujeme! Tento recept som vyskúšala minulé Vianoce a mal obrovský úspech. Langoše si môžete dochutiť, ako len chcete!

Čokoládky Oreo

Pripravila som tento recept na Oreo čokoládky na párty a určite to bol hit! Ich príprava je neuveriteľne jednoduchá a výsledok je jednoducho vynikajúci - dokonalá pochúťka pre všetkých milovníkov Oreo. Na Oreo čokoládky potrebujete len 4 prísady.
REKLAMA