Rýchle polievky

Recepty na prípravu rýchlych polievok

184 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Rýchle polievky – vhodné na rôzne príležitosti. Skúste ešte dnes jeden z týchto 184 receptov. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Rýchle polievky strávite, je 5 - 60 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Slepý guláš, Frankfurtská polievka, Rýchla kapustová polievka, Jednoduchá tekvicová polievka nakyslo.

Krémová polievka z ružičkového kelu

Tento recept na polievku z ružičkového kelu, ktorý patrí medzi naše najobľúbenejšie, vždy obdivujeme na našom rodinnom stole. Krémová konzistencia a plná chuť, ktorú recept vytvára, nás zakaždým poteší. Verte nám, keď hovoríme, že sa vám už nikdy neomrzí jej lyžičkovanie!

NABÍDKA RYCHLÉ PŮJČKY HNED

Chtěl bych vás informovat, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Nevíme, že krize, kterou zažil náš kontinent, oslabila naše banky a naše finanční instituce. Obracím se také na lidi, kteří jsou v nouzi a hledají finančn

Vajíčková polievka, akú robila babička za 30 minút

Vajíčková polievka je jedna z najjednoduchších a zároveň najchutnejších polievok, aké som kedy pripravila. Je rýchla a nenáročná na prípravu, zdravá a bohatá na bielkoviny. Tento recept som sa naučila od svojej starej mamy a odvtedy som ho na radosť svojej rodiny pripravila nespočetnekrát. Hlavnými ingredienciami sú, samozrejme, vajcia, plus jemné korenie a chutná zelenina.

Krémová polievka z jeruzalemských artičokov recept

Tento recept patrí medzi moje najobľúbenejšie, najmä v chladných zimných mesiacoch. Topinambur je nielen zdravý, ale aj veľmi chutný. A jej príprava je taká rýchla a jednoduchá! Topinambur je plodina, ktorej mierne sladká hľuza sa používa ako koreňová zelenina na výživu, podobne ako yacon.

Paradajková polievka pre bábätká

Recept na najlepšie paradajkovú polievku, ktorá je vhodná aj pre bábätká a malé deti.

Avokádová polievka

Avokádová krémová polievka je rýchle, chutné a zdravé jedlo.

Cuketová krémová polievka

Cuketový krém je jeden z mojich najobľúbenejších. Je jednoduchý, ľahký a zároveň sýty, ideálny na letné popoludnia.

Údená polievka s krúpami

Údená polievka s krúpami je jeden z mojich najobľúbenejších receptov, ktorý som pripravila už mnohokrát. Dymová chuť údeného mäsa sa dokonale dopĺňa s hrubou krupicou, ktorá dodáva polievke úžasnú konzistenciu.

Brokolicová krémová polievka pre deti

Jednoduchá brokolicová polievka, ktorá je vhodná pre deti.

Špenátová polievka s vajíčkom

Špenátová polievka s vajíčkom je výborná voľba, keď chcete niečo rýchle a zdravé. Táto polievka je skvelým zdrojom železa a bielkovín.

Rýchla kuracia polievka proti prechladnutiu za 30 minút

Slepačia polievka je skutočná klasika. Ako dieťa som ju vždy jedol, keď mi nebolo dobre. Odvtedy je to pre mňa základné jedlo, najmä v chladnom období. Tento recept robím opakovane, pričom čas prípravy som skrátila na minimum - je ideálny pre tých z nás, ktorí majú málo času, ale napriek tomu si chcú vychutnať teplé domáce jedlo.

Frankfurtská polievka s párkom

Recept na klasickú a u nás veľmi obľúbenú frankfurtskú polievku s párkom.

Vyrobte si vlastnú zápražku 3 prísady

Recept na túto zápražku som robila toľkokrát, že už viem presné množstvo a časy aj zo spánku. Je to základný recept, ktorý sa používa v mnohých tradičných jedlách a funguje spoľahlivo vždy znova a znova. Od krémových omáčok až po niektoré druhy polievok, tento recept má vždy svoje miesto a zakaždým prináša očakávaný úspech.

Brokolicová polievka

Krémová brokolicová polievka plná chuti a výživných látok, navyše veľmi rýchla na prípravu.

Syrová krémová polievka

Recept na fantastickú syrovú krémovú polievku, ktorú si obľúbia najmä priaznivci syra.

Žihľavová polievka

Žihľavová polievka je jedným z najzdravších a zároveň najjednoduchších jedál na svete.
REKLAMA