Pstruh

Recepty na prípravu pstruha

18 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Pstruh. Nájdete tu 18 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Pstruh strávite, je 25 - 60 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Recepty ako Pstruh pečený v alobale, Pstruh s opekanými zemiakmi, Pečený pstruh lososovitý na masle, Grilovaný pstruh patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Pečený pstruh v alobale

Recept na pstruha pečeného v rúre a alobale.

Vyprážaný pstruh

Recept na vyprážaného pstruha v trojobale.

Pečený pstruh na panvici

Perfektný recept na pečeného pstruha na panvici, ktorého máte na stole do pol hodiny.

Pečený pstruh s cesnakom

Perfektný pečený pstruh na masle s cesnakom, ktorý sa hodí na všednú večeru alebo na rýchly obed cez víkend.

Pstruh v mlynárskom štýle

Pstruh na mlynársky spôsob je jedno z mojich najobľúbenejších rybích jedál. Je to veľmi jednoduchý a rýchly recept, v ktorom vynikne prvotriedna chuť čerstvej ryby v kombinácii s mierne chrumkavým obalom. Tento recept som pripravil už niekoľkokrát a vždy mal veľký úspech.

Chrumkavé filé z koralového pstruha vyprážané na panvici

Koralový pstruh, šťavnatá, jemná ryba s jemnou chuťou, sa výborne kombinuje s bylinkami, koreninami a aromatickými látkami. Výsledný pokrm je dokonale vyvážený, pikantný, jemný a výrazný. Tento recept vás určite premení na nadšencov domácej prípravy morských plodov!

Chrumkavé filety z čerstvého pstruha pečené v rúre

Vychutnajte si lahodnú sviežosť pstruha, ktorý je dochutený šikovnou zmesou byliniek a korenín a dokonale upečený. Tento recept na pstruha pečeného v rúre ponúka zdravú alternatívu pre všetkých milovníkov rýb, ktorí si chcú dopriať jedlo z morských plodov s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín.

Grilovaný pstruh na panvici

Recept na grilovaného pstruha na panvici je jednoduchý a rýchly spôsob, ako si v krátkom čase pripraviť chutnú večeru alebo obed.

Filety zo pstruha na masle

Recept na perfektné filety pripravené zo pstruha na masle.

Pstruh na bylinkách

Pečený pstruh na bylinkách je tradičný slovenský recept, ktorý je jednoduchý a rýchly na prípravu. Podávame ho najčastejšie so zemiakovým šalátom alebo pečenými zemiakmi.

Pstruh na grile

Recept na grilovaného pstruha v marináde.

Pstruh na grile v alobale

Tento recept vám ukáže, ako pripraviť lahodného pstruha na grile v alobale. Alobal pomáha udržiavať šťavnatosť rýb a zároveň im dodáva vynikajúcu chuť. Je to ideálna voľba na letné grilovanie.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Filety zo pstruha
Videorecept

Filety zo pstruha

Recept ako jednoducho spraviť filety zo pstruha s plátkami citróna.

Vianočný pstruh

Vianočný pstruh recept

Pečený pstruh lososovitý na masle

Pstruh na masle a zelenine.
Adri1017
Adri1017
Náhľad receptu Pstruh pečený v alobale
Videorecept

Pstruh pečený v alobale

Pečený pstruh v rúre
REKLAMA