Palacinky

Palacinky - najlepšie recepty na prípravu palaciniek

82 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Palacinky na jednom mieste! Máme pre vás zbierku 82 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na prípravu v kategórii Palacinky si vyhraďte čas - 80 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Recepty ako Vyprážané palacinky plnené šunkou a syrom, Cuketové palacinky, Bezlepkové palacinky bez mlieka, Cesto na palacinky bez mlieka patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Palacinky bez vajec

Bezvaječné palacinky sú mojím obľúbeným receptom na víkendové raňajky. Často ich robím pre svoju rodinu, najmä pre svojho vegánskeho syna. Sú chutné, ľahké a jednoduché na prípravu.

Tvarohové palacinky

Tieto tvarohové palacinky rada pripravujem svojim deťom na raňajky. Ich príprava je neuveriteľne jednoduchá a ich chuť je nemenej lahodná. Vždy sa totiž snažím, aby boli primerane nadýchané a ľahké.

Zdravé nadýchané pohánkové palacinky

Tieto palacinky sú ideálne na výdatné raňajky alebo víkendový brunch a vždy sa páčia širokej verejnosti.

Ako pripraviť základné holandské mini palacinky Poffertjes

Holandské mini palacinky, alebo tiež známe ako Poffertjes, sú chutné malé palacinky pripomínajúce obláčiky, ktoré sú obľúbené v Holandsku. Pripravujú sa na špeciálnej panvici poffertje a zvyčajne sa podávajú teplé s posypaným práškovým cukrom a s kúskom masla. Ideálne sú ako raňajková pochúťka alebo príjemné popoludňajšie občerstvenie.

Tvarohové palacinky bez múky

Recept na tvarohové palacinky bez múky, ktoré si môžete dopriať aj pri držaní diéty.

Palacinky na slano so šunkou a syrom

Recept na plnené palacinky so šunkou a syrom.

Chrumkavé palacinky

Tento recept často používam počas rodinných víkendov. Moje deti tieto palacinky milujú pre ich chrumkavosť a lahodnosť. Sú ideálne na raňajky alebo popoludňajší čaj.

Jogurtové palacinky

Tieto jemné a nadýchané jogurtové palacinky sú jedným z mojich najobľúbenejších receptov na raňajky, o ktoré by som sa s vami rada podelila.

Palacinky z cmaru s jablkami

Lahodné, nadýchané jablkové palacinky s cmarmi sú skvelým nápadom na sladkú desiatu alebo raňajky. Palacinky sú zvonka chrumkavé, vnútri mäkké a plné kúskov vyprážaných jabĺk.

Tortillové palacinky

Jednoduchý a rýchly recept, pomocou ktorého si ľahko pripravíte chutné tortillové palacinky.

Ryby v palacinkovom cestíčku

Recept na chutný rybí pokrm v palacinkovom cestíčku, na ktorom si pochutnáva celá naša rodina.

Palacinky z bielej kapusty

Tento recept si pamätám z mladosti, z čias, keď sa moja babička snažila spestriť náš jedálniček. Tieto palacinky sú mimoriadne chrumkavé a sýte a ich príprava je rýchla a jednoduchá. Odporúčam ich ako desiatu alebo na obohatenie večere o originálnu prílohu, ktorá poteší vegetariánov aj milovníkov tradičnej poľskej kuchyne.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Jemné špaldové palacinky
Videorecept

Jemné špaldové palacinky

Recept na zdravšiu verziu obľúbených palaciniek. V tomto recepte je použitá špaldová múka.

Chutné nadýchané palacinky Flapjack

Palacinky Flapjack sú zaujímavým spestrením každého raňajkového menu. Sú nadýchané a ľahké so správnou dávkou sladkosti.

Bezlepkové palacinky

Pripravujem tento recept pravidelne, kedže máme doma celiatika. Tieto bezlepkové palacinky sa nám osvedčili a sú jedným z našich obľúbených jedál.

Ako si vyrobiť palacinky zo zmrznutého bobuľového ovocia

Doprajte si zdravé a zároveň chutné raňajky a pripravte si palacinky s bobuľovým ovocím. Tento recept na ľahké a nadýchané palacinky s čerstvými čučoriedkami a malinami je ideálny na neskorý obed alebo lenivé nedeľné ráno. Tieto palacinky s bobuľovým ovocím, podávané s trochou medu alebo javorového sirupu, budú pre vás príjemnými a výživnými raňajkami.
REKLAMA