Nepečené dezerty

Recepty na prípravu nepečených dezertov

76 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Nepečené dezerty. Jeden z týchto 76 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Nepečené dezerty je 5 - 65 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Tvarohový cheesecake s ovocím, Chrumkavé kokosové bounty tyčinky, Jednoduchý malinový koláč s mascarpone, Griláž - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Ovocné poháre

Ovocné poháre sú lahodným a osviežujúcim dezertom, ktorý môžete pripraviť v priebehu niekoľkých minút. Tento recept je jednoduchý a obsahuje množstvo vitamínov a antioxidantov z rôznych druhov ovocia.

HORALKOVÉ guličky

Ak ľúbiš Horalky a arašidy, toto musíš rozhodne vyskúšať 🥰🤭

Slivková pena v poháriku

Podľa mňa trošku netradičná, ale veľmi chutná 👌 v kombinácii s cerealiami, škoricou a bielym jogurtom si prapravíš chutný dezert

Sladký ombre pohárik pre jedného

Jednoduchý a rýchly dezert pre jedného. Ja som pripravila poháriky dva, avšak ten druhý sa zjedol skôr než som ich stihla odfotiť, poznáte? 😀😅.

Rýchly tvarohový krém so šľahačkou

Výborný tvarohový krém do pohárov.

Yogurtová tablička alias Choc berry yogurt bark - mrazený HIT tohto leta

Studená letná novinka, ktorá je momentálne pri skrolovaní NEPREHLIADNUTEĽNÁ. Recept a jeho príprava je nenáročná a HOTOVÁ v priebehu niekoľkých minút. Suroviny, ktoré sa v ,,nanuku" nachádzajú sú zdravé a telu prospešné. Tak čo ? Vyskúšate ?

Jednoduchá nepečená smotanová torta

Rýchla smotanová torta s ovocím
Adri1017
Adri1017
Náhľad receptu Rýchly čučoriedkový koláč s mascarpone
Videorecept

Rýchly čučoriedkový koláč s mascarpone

Rýchly nepečený čučoriedkový cheesecake do pohárov

Jednoduchý ovocný koláč so želatínou

Nepečený ovocný koláč so želatínou a smotanou
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Sladký čerešňový prívarok
Videorecept

Sladký čerešňový prívarok

Tento prívarok robievala ešte v detstve naša mama, je to vlastne čerešňová sladkosť nášho detstva. Rýchla, jednoduchá a lacná pochúťka🙂 Kľudne ako aj sladký obed alebo večera, ktorá sa môže jesť teplá i studená. Robím ho každý rok v sezóne čerešní.

Jahodová zmrzlina v sušienkach

Jahodová zmrzlina v sušienkach v týchto horúčavách parádne osvieži. Zmrzlina nie je zľadovatená, vyberiete z mrazničky, počkáte 2 - 3 minútky a môžete si ju vychutnávať 😃.

Chrumkavé kokosové bounty tyčinky

Pripravíme si plech s rozmermi 17x17cm, potrebné ingrediencie a môžeme sa do toho pustiť. Dnes žiadna rúra a 200 stupňov v kuchyni😁.

Vegan snickers

Jednouchý a rýchly recept
REKLAMA