Nápoje

Nápoje - chutné a jednoduché recepty

167 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Nápoje – vhodné na rôzne príležitosti. Nájdete tu 167 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Tieto recepty z kategórie Nápoje sa vám podarí zrealizovať za čas 5 - 1000 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Recepty ako Pravá domáca orechovica, Domáci sirup z čiernych ríbezlí, Trnkový likér, Najlepší domáci mätový sirup patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Čaj z čerstvej bazy

Recept ako si pripraviť bazový čaj, ktorý má veľa blahodarných účinkov. Pôsobí najmä proti bolesti hlavy, zubov, prechladnutiu a je protizápalová.

Čaj z čerstvej mäty

Recept na čaj z čerstvej mäty, ktorý dobre padne po výdatnejšom obede ale taktiež pri prechladnutí alebo bolesti hlavy.

Sirup z kvetov čiernej bazy

Recept na perfektný sirup z kvetov čiernej bazy.

Jablkový mušt

Recept na rýchly jablkový mušt, ktorý je bohatý na vitamíny.

Banánový koktail na chudnutie

Zdravý a osviežujúci banánový koktail je plný vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú nielen pri chudnutí, ale aj pri detoxikácii organizmu.

Horúca biela čokoláda

Horúca biela čokoláda je chutný nápoj ideálny na zahriatie v chladných dňoch.

Hroznové smoothie

Jednoduché a osviežujúce hroznové smoothie, ktoré je ideálne na raňajky alebo len tak na osvieženie.

Domáci sirup z plodov bazy čiernej

Recept na perfektný a zdravý sirup z plodov bazy čiernej, ktorý jednoducho pripravíte doma. Baza pomáha zmierniť migrény, bojuje proti prechladnutiu a je dobrá na trávenie.

Černicový likér

Recept na černicový likér, ktorý je sladký, aromatický a plný chuti - ideálny pre všetkých, ktorí milujú lesné plody.

Banánový kokteil

Tento banánový kokteil je nielen lahodný, ale i výživný. Obsahuje množstvo bielkovín, ktoré pomáhajú pri regenerácii svalov. Je ideálny ako zdravý dezert alebo rýchle raňajky.

Agatový sirup

Recept na domáci a zdravý agátový sirup.

Paradajkový džús

Tento osviežujúci a zdravý džús je skvelý nápoj na zahnanie letnej horúčavy. Chutný a plný vitamínov, pripravený za pár minút, bude potešením pre každého milovníka paradajok.

Makové mlieko

Vstúpte do sveta prírodných a lahodných nápojov s týmto receptom na makové mlieko, ktoré ponúka bohatú chuť a zároveň prináša mnoho zdraviu prospešných vlastností.
ronik
ronik
Náhľad receptu Sex on the beach
Videorecept

Sex on the beach

Veľmi sladký nápoj z granátového jablka s ananásovým likérom v kombinácii s trpkosťou brusnicovej šťavy vytvára osviežujúcu chuť, ktorá je ideálna na letné večery.

Cuba libre

Tento recept na kokteil Cuba Libre je skvelým tipom na ľahké letné osvieženie. Spojenie sladkej a kyslej chuti vytvára neutrálnu, ale osviežujúcu chuť.

Pina Colada

Pina Colada je osviežujúci karibský koktail s exotickou príchuťou ananásu a kokosu. Tento jednoduchý recept sa rýchlo pripraví a je ideálny na letné osvieženie.
REKLAMA