Medové zákusky

Recepty na prípravu medových zákuskov

64 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Medové zákusky. Čo tak jeden z týchto 64 receptov vyskúšať ešte dnes? Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Medové zákusky strávite, je 10 - 250 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Mäkké kakaové medvedie labky, Domáca marlenka, Domáca marlenka, Originál turecká baklava. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Najjemnejsi medovy krémeš

Stará dobrá klasika

Bielkovinoví medvedíkovia

Zdravá maškrta plná bielkovín. Pripravte si takýchto "brumíkov" nadupaných biekovinami, ako zdravá desiata. Skvelé aj na cesty.

Orechovo medové sušienky

Poznáte to, keď kedykoľvek počas dňa dostanete chuť si na niečom pochutnať. Vyskúšajte tieto makkučné sušienky. :)

Medova torta

Uzasna medova torta s lahodnym slahackovym kremom, vhodna nielen na Vianocne obdobie :)

Najlepšie medovníčky

Vyskúšajte tento recept na najlepšie mäkké medovníčky, ktoré sú ideálnym doplnkom k akejkoľvek príležitosti.

Plnka do medových plátov

Táto plnka je ideálna do medových plátov. Je jednoduchá na prípravu a obsahuje len niekoľko zložiek, ktoré zvyčajne máme doma. Medové pláty s touto plnkou sa stanú obľúbeným dezertom na každej oslave.

Medové ježe

Tieto medové ježe sú hitom každých našich Vianoc.

Medovníkový vianočný stromček

Sladká a pôsobivá vianočná lahôdka, ktorá sa stane centrom rodinných stretnutí. Pripravte tradičný recept na medovníky, potom tvarujte cesto do formy vianočného stromčeka.

Náš tradičný medovník.

Náš tradičný medovník.

Recept na Medovníkovú Cukrovú Polevu

Tento tradičný recept na cukrovú polevu pre medovníky dodá vašim vianočným medovníkom dokonalý, žiarivý vzhľad. Jeho príprava je jednoduchá a chuť úžasne sladká, dokonale dopĺňa korenisté medovníky.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Medovo orechový koláč
Videorecept

Medovo orechový koláč

Famózny medovo - orechový koláč, ktorý si zaručene zamilujete.

Vianočný perník s medom

Každé Vianoce sa nezaobídu bez vône čerstvo upečených perníkov. Perníčky sú chrumkavé, voňavé a plné vianočného korenia. Môžu byť zdobené polevou alebo poliate čokoládou. Sú ako stvorené na decembrové popoludnie so šálkou horúceho čaju.

Medové guľôčky

Recept na nepečené medové guľky. Príprava týchto guľôčok je rýchla a jednoduchá, takže ich môžete mať k dispozícii vždy, keď máte chuť na niečo sladké.
REKLAMA