Hruškový koláč

Recepty na prípravu hruškového koláča

30 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Hruškový koláč? Ste tu správne! Nájdete tu 30 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Na prípravu v kategórii Hruškový koláč si vyhraďte čas 15 - 160 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Recepty ako Čokoládovo hruškový koláč: jednoduchý recept, Hruškový koláč s mascarpone, Hruškový koláč s pudingom, Šťavnatý hruškový koláč patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Palacinky s karamelizovanými hruškami

Palacinky sú vždy rýchla pomoc pri chuti na sladké a karamel je zase láska na celý život. Stačí pridať už len hrušky a trochu fantázie a pustiť sa do prípravy palaciniek.

Hruškové palacinky

Jemné a chutné

Koláč s hruškami z bezlepkovej múky

V kuchyni a pri pečení rada experimentujem. A tak vznikol aj tento koláč, do ktorého som sa rozhodla použiť bezlepkovú tapiokovú múku.

Hruškovo čokoládový tart

Tart v príchuti hrušky a čokoláda

Torta s hruškovým džemom

Jednoduchá tortička, ozvláštnená hruškovým džemom. Postačí vám pár ingreddiencií na prípravu zdravšej verzie torty. Skvelý dezert pre návštevu.

Rýchly proteínový trhanec s jablkom a hruškou

Máte chuť na niečo sladké, výživné a zdravé? Na tento trhanec vám postačí pár ingrediencií, chvíľka času a môžete vychutnávať.

Zapečená hruška

Ja som pripravila pečenú hrušku, no skvelé je i jabĺčko Pridávam aj jeden rýchly recept no ingrediencie môžete použiť od oka či podľa veľkosti ovocia 🥰

Hruškovo slivkový crumble

Máte veľa ovocia? Pripravte si na raňajky crumble. Chutné a zdravé. Stačí vám pár surovín a raz-dva máte hotovo.

Hruškový koláč

Uložte si tento recept a upečte si koláč v sezóne hrušiek.

Obrátený jablkovo-hruškový koláč

Jablká v koláči sú proste klasika. A opäť sa dá vymyslieť milíón receptov s nimi. Ja som tentokrát skúsila obrátený a jablká som doplnila aj hruškami.

Hruškové keksíky

Easy-peasy recept na chutné keksíky za ktorými sa len tak zapráši.

Dezert z červeného vína a hrušky

Chutné a osviežujúce dezert s hruškami a škoricou, ideálne pre chladnejšie ročné obdobia. Je ľahko pripraviteľný a má úžasnú chuť, ktorá uspeje na každej večierku.

Hruškový koláč s tvarohovým koláčom

Tento dezert je pre mňa synonymom jesene a jeho príprava je nielen jednoduchá, ale aj veľmi zábavná. Krémový tvaroh, šťavnaté hrušky a chrumkavé pečivo vytvárajú dokonalú harmóniu chutí, ktorá zaručene poteší.

Vyrobte si vlastný jablkový a hruškový džem

V našej rodine sme vždy prikladali veľký význam domácemu džemu. Veľmi špeciálny recept, ktorý robím každý rok na jeseň, je jablkovo-hruškový džem. Je to jednoduchý recept, ale vynikne v ňom kvalita sladkokyslého ovocia. Najradšej používam jablká a hrušky z našej vlastnej záhrady.

Domáci džem z hrušiek

Každý rok počas sezóny hrušiek sa obzvlášť teším na prípravu domáceho džemu. Je to dlhoročný rodinný recept, ktorý sa dedí už niekoľko generácií. Chuť je intenzívna a pripomína zlaté jesenné dni.
REKLAMA