Chlieb

Recepty na prípravu chleba

95 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Chlieb. Skúste ešte dnes jeden z týchto 95 receptov. Na nasledujúce recepty z kategórie Chlieb si vyhraďte čas 5 - 720 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Domáci chlieb ako od babičky, Podplamenník, Treska bez tresky, Domaci pita chlieb - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Kukuričný chlieb

Chutný a mierne sladký kukuričný chlieb, ktorý si zamilujete nielen pre jeho chuť, ale aj pre jeho jednoduchosť.

Nadýchaný domáci chlieb

Vychutnajte si chuť domáceho pečiva.

Základný mandľový chlieb SCD

Vajcia vymiešame, pridáme jogurt, mandl. múku a ostatné suroviny.

Domáci chlieb

Víkend volá a pre chlieb sa nám do obchodu ísť nechce 😊 Tento krát ponúkam recept na chlebík bez kváskovania – tak šup šup!

Celozrnný ražný chlieb z domácej pekárne

Recept na celozrnný ražný chlieb z domácej pekárne, ktorý je ideálny na raňajky.

Chlieb z kukuričnej múky

Čerstvý domáci chlieb z kukuričnej múky je skvelou alternatívou k bežnému chlebu. Je mäkký, voňavý a má nádhernú zlatistú farbu.

Pečený chlieb

Chutný a čerstvý domáci chlieb, ktorý môžete pripraviť v pohodlí vašej kuchyne.

Bezlepkový chlieb bez droždia

Tento recept na bezlepkový chlieb bez použitia droždia je ideálny pre ľudí s celiakiou, intoleranciou na lepok, alebo pre tých, ktorí hľadajú zdravšiu alternatívu k tradičnému chlebu.

Chlieb zo sušeného droždia

Chutný a jednoduchý chlieb pripravený zo sušeného droždia. Tento recept je vynikajúci pre tých, ktorí si chcú vyskúšať pečenie chleba doma.

Domáci chlieb bez kvásku

Tento recept je skvelý pre tých, ktorí chcú pripraviť svoj vlastný domáci chlieb, ale nemajú dostupný kvások. Hoci je kvások tradičným spôsobom, ako pripraviť chlieb, s týmto receptom zistíte, že je možné vytvoriť rovnako chutný a krásne nakysnutý chlieb aj bez neho.

Pečenie chleba v jánskom skle

Recept na chrumkavý domáci chlieb, ktorý je upečený v jánskom skle.

Banánový chlieb fit

Zdravá a výživná alternatíva klasického chleba. Banánový chlieb je plný vlákniny a proteínov, ktoré nás zasýtia na dlhú dobu. Chutí skvele aj na druhý deň, takže ho môžeme pripraviť vopred a mať tak rýchle raňajky alebo snack počas dňa.

Opičí chlieb

Opičí chlieb je veľmi obľúbený dezert, ktorý pochádza z amerických štátov. Je to chutný a jednoduchý recept, ktorý si zamiluje celá rodina. Pripravte si tento sladký chlieb s príchuťou škorice.

Chlieb bez kvasníc

Chutný domáci chlieb, ktorý nevyžaduje použitie kvasníc. Ideálne pre tých, ktorí preferujú jednoduchejšie a prirodzenejšie prísady.

Chlieb bez kysnutia

Tento recept je ideálny na rýchlu prípravu chutného domáceho chleba bez potreby dlhého kysnutia. Postačí len zmiešať suroviny, dať cesto do formy a upiecť.

Chlieb z droždia

Tento recept je jednoduchý spôsob, ako si doma pripraviť chrumkavý chlieb z droždia.
REKLAMA