Zemiakový koláč

Recepty na prípravu zemiakového koláča

10 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Zemiakový koláč. Jeden z týchto 10 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Zemiakový koláč strávite, je 25 - 90 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Recepty ako Chrumkavá zemiaková baba, Úžasne mäkučké koláče z kysnutého zemiakového cesta, Slaný cuketový koláč, Zemiakový koláč s makovou plnkou patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Zemiakové šišky

Recept na perfektné zemiakové šišky s džemom, ktoré sa hodia ku káve alebo čaju.

Rýchle marcipánové zemiaky len zo 4 ingrediencií

Marcipánové zemiaky sú absolútnou lahôdkou, najmä v čase Vianoc, a v našej rodine mali vždy osobitné miesto. Tento sladký dezert, ktorý sa často podceňuje ako sladká pochúťka, vyvoláva spomienky na detstvo. Aj po rokoch pripravujem tento recept s nadšením a láskou. Na marcipánových zemiakoch je úžasné to, že nielen výborne chutia, ale sú aj jednoduché na prípravu!

Brownies zo sladkých zemiakov

Zbožňujeme batáty. Nielen že sa hodia ako príloha k jedlu ale sú tiež výborné v pečení.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Úžasne mäkučké koláče z kysnutého zemiakového cesta
Videorecept

Úžasne mäkučké koláče z kysnutého zemiakového cesta

Fantastické koláče z neobyčajného kysnutého cesta. Cesto je jemné a mäkké ako vata!!! Nepotrebujete ani zuby😅 Plnku si môže zvoliť každý podla chuti. Určite vyskúšajte, rodinka sa poteší!

Sladké muffiny z fialových zemiakov

Recept na veľmi zaujímavé sladké muffiny z fialových zemiakov. Obsah antioxidandov vo fialových zemiakoch je niekoľkonásobne vyšší sko v klasických zemiakoch.

Chrumkavá zemiaková baba

Chrumkavá haruľa na plechu

Netradičný batátový brownies s vanilkou

Kombinácia batatov, orieškového masla a vanilky je neopísateľná. Budete potrebovať len zopár ingrediencií, dokonca ani klasické maslo či vajíčko.

Slaný cuketový koláč

Slaný jednoduchý koláčik z pár ingrediencií a chutí fantasticky.
REKLAMA