Gaštany

Gaštany - chutné a jednoduché recepty

24 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie gaštany? Ste tu správne! Máme pre vás zbierku 24 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na nasledujúce recepty z kategórie gaštany si vyhraďte čas 20 - 150 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Recepty ako Nebeské gaštanové rezy, Rýchly koláč s gaštanovým pyré, Gaštanové guľky s višňou, Gaštanová roláda s višňami patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Gaštany v rúre

Pridajte do svojho domova útulnú jesennú atmosféru s týmto jednoduchým receptom na gaštany v rúre. Ideálne na pochutenie pri šálke čaju alebo ako príloha k hlavnému jedlu.

Nepečená gaštanová roláda

Recept na výbornú nepečenú gaštanovú roládu, ktorú zvyknem pripravovať počas vianočného obdobia.

Zimná gaštanová polievka

Táto lahodná zimná gaštanová polievka je dokonalou predjedlou pre vašu ďalšiu akciu. Je jednoduché ju pripraviť a s jej krémovou konzistenciou a teplými, orechovými arómami je to presne to, čo potrebujete na to, aby vaša večera dostala šťavu.

Gaštanové pyré so šľahačkou

Recept na chutné gaštanové pyré so šľahačkou, ktoré sa hodí ako sladká bodka po dobrom obede.

Gaštanové jazýčky

Tradičné nepečené gaštanové jazýčky v čokoládovej poleve a mascarpone krémom.

Šuhajdy z ľadových gaštanov

Nepečené šuhajdy z ľadových gaštanov, ktoré nesmú chýbať na vianočnom stole.

Gaštany z rúry za 35 minút

Prvýkrát som jedla gaštany na vianočných trhoch a odvtedy som ich veľká fanúšička. Vyskúšala som rôzne spôsoby ich prípravy doma a zistila som, že najchrumkavejšie a najšťavnatejšie sú v rúre. Tento recept je jednoduchý, potrebujete len trochu trpezlivosti, ale výsledok naozaj stojí za to. Tieto pečené gaštany máme každý rok na Vianoce.

Jednoduché gaštany v rúre

Nie je nič lepšie ako čerstvo upečené gaštany v rúre. Sladká, orechová chuť týchto plodov v kombinácii s praskajúcim, útulným ohňom je jednoducho neprekonateľná. Gaštany pripravujem už roky a zistil som niekoľko dôležitých aspektov, o ktoré by som sa s vami rád podelil.

Pečené gaštany

Recept na chutné pečené gaštany, ktoré sú vhodné napríklad na stretnutie s priateľmi.

Francúzsky dezert s gaštanovým koláčom Mont Blanc

Tento recept je luxusnou obmenou klasického francúzskeho dezertu Mont Blanc. Vrstvami maslového krehkého cesta, bohatým gaštanovým pyré a nadýchanou šľahačkou je to skutočne pôsobivý dezert, ktorý je ideálny na podávanie na večierkoch.

Nebeské gaštanové rezy

Recept na výborné nebeské gaštanové rezy, ktoré pozostávajú z kakaového cesta, gaštanového krému a šľahačky.

Zákusok s gaštanovým pyré

Tento recept je vhodný na sladkú dezertnú dobrotu pre špeciálne príležitosti alebo oslavy. Zákusok s gaštanovým pyré je originálny dezert, ktorý zaujme nielen vzhľadom ale aj výbornou chuťou.

Rýchly koláč s gaštanovým pyré

Tento lahodný koláč s gaštanovým pyré je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú niečo originálne. Gaštany sú lahodnou ingredienciou, ktorá koláču dodáva jedinečnú chuť a štruktúru.

Pečené gaštany

K jeseni neodmysliteľne patrí aj zber gaštanov. Vyskúšajte aj Vy lahodné pečené gaštany v rúre.

Gaštanový koláč

Zdravý gaštanový koláč bez použitia múky chutí skvele a ľahko si ho pripravíte sami doma.

Gaštanová torta

Zdravá gaštanová torta bez múky - maškrtenie bez výčitiek :D
REKLAMA