čučoriedky

Čučoriedky - chutné a jednoduché recepty

69 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie čučoriedky. Nájdete tu 69 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Na prípravu v kategórii čučoriedky si vyhraďte čas 5 - 250 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Makový koláč s lesným ovocím a tvarohom, Najlepší čučoriedkový cheesecake, Tanier plný farieb, Jednoduchý tvarohovo čučoriedkový koláč - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Rýchly tvarohový koláč

Recept na výborný a rýchly tvarohový koláč s čučoriedkami.
TASTElist
TASTElist
Náhľad receptu Čučoriedkový koláč
Videorecept

Čučoriedkový koláč

Čučoriedkový citrónový koláč je lahodný osviežujúci koláč ideálny na leto. Tri vrstvy čučoriedkovej maslovej torty s citrónovou chuťou a plnené jemným citrónovým krémom.
TASTElist
TASTElist
Náhľad receptu Čučoriedkový džem
Videorecept

Čučoriedkový džem

Ako vyrobiť čučoriedkový džem --- ĽAHKÝ DELIKANTNÝ a rýchlejší, ako si myslíte - Ako vyrobiť čučoriedkový džem.

Smoothie s čučoriedkami

Recept na smoothie s čučoriedkami, ktoré je chutné, ale aj zdravé a plné vitamínov a antioxidantov. Vďaka ľahkej príprave je ideálne ako rýchle raňajky alebo drink po tréningu.

Černicový koláč so želatínou

Recept na nepečený černicový koláč so želatínou a mascarpone plnkou.

Zavárané čučoriedky vo vlastnej šťave

Zabezpečte si celoročný prísun vitamínu C v tej najchutnejšej podobe. Domáci recept na zavárané čučoriedky vo vlastnej šťave tak, ako to robievali naše babičky.

Zdravý koláč s ovocím

Tento osviežujúci a prospešný zdravý koláč s ovocím je bohatý na vitamíny a vlákninu. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú zdravší variant tradičnej sladkosti.

Bublanina s kyslou smotanou

Recept na hrnčekovú bublaninu s kyslou smotanou.

Cheesecake s mascarpone a tvarohom

Mäkký, krémový cheesecake s mascarpone a tvarohom je lahoda, ktorú si zamilujú všetci milovníci sladkostí. Je ideálny pre veľké rodinné oslavy, firemné večierky alebo len tak pre chuť.

Torta na promócie

Táto lahodná torta je perfektným dezertom pre vašu promóciu. Je plná chuti a rôznych vrstiev, ktoré ju robia skutočne nezabudnuteľnou.

Výborná bublanina

Výborná bublanina je tradičný slovenský dezert, ktorý sa vyrába hlavne zo sezónnych ovocí. Je to jednoduchý a rýchly dezert, ktorý vás určite ohromí jeho chuťou.

Rýchly ovocný koláč

Recept na rýchly a jednoduchý ovocný koláč.

Špaldová bublanina

Špaldová bublanina je skvelá sladká pochúťka, ktorá sa pripravuje jednoducho a rýchlo. Táto verzia obsahuje zdravú a chutnú špaldovú múku a ovocie

Ovsené vločky s jogurtom

Ovocie a živé baktérie v jogurte dodajú neoceniteľnú chuť a prospievajú vašemu tráveniu. Ovocie môže byť čerstvé alebo mrazené a jogurt si môžete vybrať podľa chuti.

Ovocná torta s tvarohom

Letná svieža ovocná torta s tvarohom je skvelou kombináciou lahodných chutí. Príprava je jednoduchá a zvládnete ju spolu s deťmi.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Špenátové smoothie
Videorecept

Špenátové smoothie

Recept na osviežujúce špenátové smoothie s banánom, uhorkou, zázvorom a orieškami.
REKLAMA