Špekačky

Recepty zo špekačiek

11 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Špekačky – vhodné na rôzne príležitosti. Skúste ešte dnes jeden z týchto 11 receptov. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Špekačky strávite, je 20 - 140 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Dokonalé francúzske zemiaky, Najlepšie špekačky na pive, Španielsky vtáčik trochu inak, Nesmrteľný recept na šošovicový prívarok so zemiakmi, na ktorý nedáme doma dopustiť. Vyskúšate ich aj vy?

Pulyka pörkölt

A pulyka pörkölt hagyományos magyar étel, amelyet hozzáadott nélkül készítünk. Ez az ízletes étel tökéletes az ünnepekre, vagy bármikor, amikor valami különlegeset szeretne főzni.

Špekačky na čiernom pive

Recept na chutné špekačky pripravené na čiernom pive.

Utopence

Utopence je tradičné české a slovenské jedlo, ktoré sa zvyčajne podáva ako chutná večera. Jedná sa o klobásu namočenú v octe a cibuľovom náleve.

Špekáčiky na pive

Recept na najlepšie špekáčiky na pive vo výbornej marináde.

Dokonalé francúzske zemiaky

Tento recept je rýchly a jednoduchý, pretože zemiaky ani vajcia zásadne nevarím dopredu. Všetky suroviny idú do pekáča surové a vďaka bohatej smotanovej zálievke sú francúzske zemiaky lahodné a šťavnaté. Kvalitná domáca klobáska im dodá fantastickú chuť.

Najlepšie špekačky na pive

Pečené špekáčiky na čiernom pive

Pravé domáce utopence

Rýchle utopence zo špekáčikov

Ražniči na plechu

Keď vonku nie je počasie na grilovanie treba skúsiť pripraviť kuracie ražniči na plechu so zemiakmi v pohodlí domova.

Španielsky vtáčik trochu inak

Všetci milujú španielsky vtáčik z hovädzieho mäsa, tradične sa podáva s ryžou a chuť tohto jedla je nezabudnuteľná. Najlepšie chutí z hovädziny, ale pripraviť sa dá aj z iných druhov mäsa.
REKLAMA