Smoothies

Smoothies - chutné a jednoduché recepty

57 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie smoothies? Ste tu správne! Skúste ešte dnes jeden z týchto 57 receptov. Tieto recepty z kategórie smoothies sa vám podarí zrealizovať za čas 5 - 160 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Recepty ako Kávová smoothie miska, Jahodový pohár, Bounty kokosová ovsená kaša, Škoricová kaša s broskyňami patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Jogurtový smoothie

Čučoriedková pena

Rýchly a ovocný olovrant

Ananásové smoothie

Vychutnajte si osviežujúce ananásové smoothie, ktoré je niet len plné vitamínov, ale aj energie.

Smoothie s avokadom

Toto smoothie s avokadom je bohaté na vitamíny, minerálne látky a zdravé tuky. Je ideálne na raňajky alebo ako zdravý snack počas dňa.

Zelená kaša

Rýchla a jednoduchá kaša nielen pre deti

Cviklové smoothie

Osvežujúce a zdravé smoothie, ktoré je plné vitamínov. Cvikla dodáva jedinečnú chuť a mrkva pridáva sladkosť. Tento recept je jednoduchý a rýchly, takže je ideálny na ranné raňajky alebo ako rýchle občerstvenie počas dňa.

Smoothie s ananásom

Osvežujúce a zdravé smoothie s ananásom, ktoré je ideálne na začatie dňa alebo ako rýchle občerstvenie. Tento výživný nápoj je bohatý na vitamíny a minerály.

Jablkovo banánové smoothie

Skvelý recept na osviežujúce a zdravé jablkovo banánové smoothie, ktoré je plné vitamínov.

Babičkina brusnicová omáčka

Milujem obdobie od októbra do decembra, a to nielen kvôli krásnej jesennej a zimnej prírode, ale aj preto, že je to obdobie brusníc! Pokiaľ ide o pečenie a varenie v tomto ročnom období, táto bobuľová príloha je na vrchole môjho zoznamu. Tento jednoduchý recept som pripravila už niekoľkokrát a zakaždým dostane moju rodinu do vianočnej nálady. Sladkokyslá omáčka je dokonalou prílohou k moriakovi, kačke alebo syru.

Recept na džem z vareného vína

Tento džem z vareného vína je recept, ktorý robím každý rok v predvianočnom období. Prinesie pikantnú, hrejivú chuť vianočného trhu priamo do vašej raňajkovej žemle. Vďaka bohatej chuti škorice, klinčekov a pomarančovej kôry je to vynikajúci začiatok dňa a perfektný domáci darček na Vianoce.

Banánový shake

Recept na rýchly banánový shake, ktorý je vhodný ako štart do nového dňa.

Banánovo jablkové smoothie

Banánovo jablkové smoothie je osviežujúci nápoj, ideálny pre začiatok dňa alebo pre rýchle občerstvenie v priebehu dňa.

Lahodný džem z kivi

Džem z kivi je skutočným chuťovým zážitkom vďaka svojej jedinečnej tropickej chuti a jasne zelenej farbe. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že tento recept je osviežujúcou zmenou oproti bežným druhom džemov. Žiara kiwi v pohári už rozžiarila nejeden raňajkový stôl.

Jednoduché zdravé jogurtové smoothie s mangom

Tento tropický nápoj je vynikajúcim spôsobom, ako naštartovať ráno alebo ako úžasný popoludňajší povzbudzujúci nápoj.

Ako pripravíte kandizovaný zázvor?

Kandizovaný zázvor je jeden z mojich najobľúbenejších receptov. Výsledkom je lahodná sladká a pikantná pochúťka, ktorá je zároveň dobrá pre vaše trávenie. Je úplne domáci a chutí oveľa lepšie ako verzia kúpená v obchode. Jeho príprava je veľmi jednoduchá, potrebujete len trochu trpezlivosti a času.
REKLAMA