Šalát s kuracím mäsom

Recepty na prípravu šalátu s kuracím mäsom

40 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Šalát s kuracím mäsom. Čo tak jeden z týchto 40 receptov vyskúšať ešte dnes? Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Šalát s kuracím mäsom je - 180 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Gyros šalát s kuracím mäsom, Jogurtové rezne pečené v rúre, pečené zemiaky v šupke a zeleninový šalát, CESTOVINOVÝ ŠALÁT, Cestovinový šalát s kuracím mäsom.

Kurací šalát so sézamom a arašidmi

Chutný šalát, ktorým prekvapíte hostí

Kurací cestovinový šalát so zeleninou

Jednoduchý kurací cestovinový šalát so zeleninou, ktorý je ideálny ako hlavné jedlo.

Šalát z ryže, ananásu a kurčiatka

Čerstvý a chutný šalát. Kombinácia lahodného kurčiatka, sladkého ananásu a sýteho ryže zaručuje, že toto je kompletné a uspokojivé jedlo.

Ruský šalát Olivier

Ruský šalát, známy aj ako šalát Olivier, je tradičným jedlom v Rusku, obvykle sa podáva pri oslavách. Je to kombinácia rôznych zelenín a bielkovín.

Gyros šalát

Gyros šalát je u nás doma veľkým hitom. Pravidelne ho pripravujem pre celú rodinu, najmä počas víkendu.

Šalát s kuracím mäsom a ananásom

Tento šalát som objavil na jednej z mojich dovolenkových ciest, keď mi šéfkuchár ukázal svoj obľúbený spôsob kombinácie klasickej poľskej kuchyne s tropickými chuťami.

Konečný chrumkavý kurací šalát so zelerom

Tento recept je zmesou osviežujúcich a slaných chutí, ktoré skutočne prinášajú nádherný zvrat do bežného kuracieho šalátu.

Teplý grilovaný kurací šalát Fajita

Tento šalát Fajita je dokonalý - štipľavá, dymová chuť grilovaných komponentov fajita sa mieša so sviežimi, krehkými prvkami šalátu.

Horúci chrumkavý pikantný kurací šalát

Tento recept so šťavnatým grilovaným kurčaťom je dokonalý.

Kuracie prsia so zeleninovým šalátom

Rýchle a zdravé kuracie prsia so zeleninovým šalátom. Zeleninu si môžete zvoliť podľa vašej chuti alebo toho akú máte zrovna k dispozícii.

Studený cestovinový šalát s kuracím mäsom

Perfektný studený cestovinový šalát s kuracím mäsom, ktorý sa hodí na pohostenie pre návštevu.

Domáci vyprážaný kurací rezeň Cézar šalát

V tomto pokrme sa snúbi chrumkavý kurací rezeň s klasickým, ale výrazným šalátom Cézar. Recept je jednoduchý, ale výsledok je naozaj fantastický.

Ako urobiť autentický thajský kurací šalát Larb

Thajský šalát Larb je ľahký, osviežujúci a plný jasných chutí.

Grécky šalát s grilovaným kuracím mäsom

Tento grécky šalát s kuracím mäsom je v mojej domácnosti obľúbeným receptom. Kombinácia ochuteného grilovaného kuracieho mäsa s čerstvou, chrumkavou zeleninou a pikantným syrom feta je výdatným, výživným a lahodným jedlom. Ako pri každom jedle, aj pri tomto používajte tie najčerstvejšie suroviny, aby ste dosiahli tú najlepšiu chuť. Sľubujem, že tento kúsok Grécka vás prenesie priamo do slnečnej taverny pri Stredozemnom mori!

Cestovinový šalát z kuracích pŕs

Recept na jednoduchý cestovinový šalát z kuracích pŕs.

Zdravý a chutný šalát

Zdravý, ľahký a výživný šalát, ktorý sa perfektne hodí na obed či večeru. Voňavé grilované kuracie prsia, chrumkavá zelenina a dresing vytvárajú dokonalú kombináciu chutí.
REKLAMA