Pečenie

Pečenie - chutné a jednoduché recepty

2722 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie pečenie. Máme pre vás zbierku 2722 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na nasledujúce recepty z kategórie pečenie si vyhraďte čas - 600 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Jednoduché a chrumkavé oškvarkové pagáče, Pizza slimáky, Rýchle cuketové fašírky, Žĺtkové venčeky. Vyskúšate ich aj vy?

Zemiakovo kapustne pagace

3 dc mlieko,drozdie, lyzicka cukoru, urobit kvasok. 1kg , hladka muka ,sol ,vajce, deci oleja o,4o dkg dusena kapusta hlavkova ,0,50 dkg hera ,vsetko vymiesit nechat nakysnut a potom vykrajovat pagace ,potriet vajicom a posypat sezamom, piect 18O/25min

Kokosový sen na vianočný stôl

Kokosový sen na vianočný stôl.

Perníkové cookies jednoduchý recept

Toto je môj najobľúbenejší recept na perníky, ktorým každoročne na Vianoce obdarúvam svoju rodinu. Dom vonia škoricou a medom a perníky, hoci sú jednoduché na prípravu, sú vždy vynikajúce a krásne vyzerajú na vianočnom stole.

Plnené tartaletky na Vianoce

Pomaly sa blíži obdobie Vianoc, tak prečo si neosladiť život typickými sladkosťami pre toto najradostnejšie obdobie roka.

Vegánske vanilkové a mandľové sušienky

Tento recept na sušienky je môj obľúbený počas zimných prázdnin. Napriek absencii masla majú sušienky krásnu konzistenciu a neodolateľnú chuť vďaka kombinácii mandlí a vanilky. Použitie kokosového oleja namiesto masla dodáva sušienkam krásnu ľahkosť bez toho, aby to bolo na úkor ich chuti. Tento recept sme doma niekoľkokrát vyskúšali a zistili, že je vynikajúci!

Pudingové cukríky

Pudingové cukríky sú v našej rodine počas sviatkov veľmi obľúbenou pochúťkou.

Pečený bažant na divoko

Pečený divoký bažant je skutočná špecialita, ktorú už mnoho rokov pripravujem pre svoju rodinu pri zvláštnych príležitostiach.

Vianočná štola

Vianočný závin je ideálny dezert na vianočné obdobie, teplý, chutný a plný šťavnatého ovocia a masla.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Medové trubičky
Videorecept

Medové trubičky

Chutné medové trubičky, ktoré pripravujeme pravidelne na Vianoce.

Vianočný maslový chlieb

Každé Vianoce naplní môj domov lahodná vôňa domáceho pečiva. Moja rodina sa už nevie dočkať, kedy ochutná moje špeciálne sušienky, ktoré vždy pripravujem pomocou môjho spoľahlivého vrecúška. Po mnohých neúspešných pokusoch, keď bolo cesto príliš tuhé alebo príliš riedke, alebo keď sušienky vyšli z rúry príliš tvrdé, som konečne prišla na ideálny recept na maslové sušienky. Vyskúšajte ho!

Babičkine klasické maslové sušienky

Tento recept je jeden z mojich najobľúbenejších z detstva, ktorý som robila so svojou babičkou. Maslové a chrumkavé sušienky sa nielen ľahko pripravujú, ale vyvolávajú hlboké spomienky a robia z nich výnimočnú pochúťku. Recept sme v priebehu rokov starostlivo vylepšili a dúfame, že vám bude chutiť rovnako ako nám.

Nutellové sušienky

Tieto sušienky s Nutellou sú jednou z mojich najobľúbenejších vianočných pochúťok. V priebehu rokov som tento recept zdokonalila a vždy sa teší veľkej obľube detí aj dospelých. Sú mäkké, čokoládové a neuveriteľne jednoduché na prípravu, sú dokonalým doplnkom k šálke horúceho kakaa.

Linecké kolieska plnené krémom

Tradičné vianočné linecké kolieska, ktoré sú plnené čokoládovým krémom.

Fúkané rožky

Recept na jednoduché fúkané orechové rožky poliate čokoládou.

Mačacie oči

Recept na chutné linecké mačacie oči, ktoré sa u nás zjedia ako prvé.

Slovenské linecké koláčiky

Recept na fantastické slovenské linecké koláčiky, na ktorých prípravu sa tešia predovšetkým moje deti.
REKLAMA