Mafiny

Recepty na prípravu mafín

97 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Mafiny. Nájdete tu 97 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Na prípravu v kategórii Mafiny si vyhraďte čas 10 - 110 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Cuketové mafiny s ovsenými vločkami, Fantastické jahodové muffiny, Hrnčekové čokoládové muffiny, Nadýchané klasické hrnčekové muffiny. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Cuketové muffiny

Ukladajte tento recept na cuketovú sezónu. Jednoduché dvojfarebné muffinky.

Banánové muffiny s malinami

Tip ako použiť staršie banány

Čokoládové muffiny

Chuť na niečo sladké? Muffiny potešia deti i dospelých. A tieto s dávkou čokolády musíte skúsiť

Bananove muffiny plnene cokoladou

Rychle, chutne bananove muffinky plnene cokoladou :)

Plnené banánové muffiny

Muffiny sú vhodnou voľbou na desiatu, na cesty či len tak. A dajú sa prirpaviť naozaj rôzne. Tu vám prinášam recept na banánové.

Muffiny pre deti

Tieto sladké muffiny sú skvelým spôsobom, ako zaujať deti varením! Nielenže sú atraktívne na pohľad, ale aj chutné. Nižšie uvedený recept je jednoduchý na prípravu a deti sa budú baviť zdobením svojich vlastných muffinov!

Vajíčkové muffiny

Muffiny na sladko sú klasika, no skúsali ste už ich prípravu na slano?

Zelené muffiny

Farbu do dezertov vieme pridať aj inak ako potravinárskym farbivom. Skvelé sú prášky z lyofilizovaného ovocia alebo iné prášky plné vitamínov. Ako napríklad moringa, použitý v tomto recepte, označovaný ako strom života.

Plnené mrkvové muffiny

Ďalší tip k Veľkej noci, ktorej hlavnou ingredienciou je mrkva. Muffiny, v ktorých nájdete prekvapienie - tvarohovú plnku. Upiecť si ich však môžete kedykoľvek počas roka :)

Fit makovo-višňové muffiny

Zdravé banánové muffiny

Kakaové muffiny

Kakaové muffiny sú vynikajúce muffiny na báze kakaa. Sú ideálne na sviatky, narodeninové oslavy alebo ako chutný dezert po večeri. Sú jednoduché a rýchle na prípravu.

Banánové muffiny

Prekvapte vašu rodinu alebo priateľov týmito šťavnatými banánovými muffinami. Sú rýchle a jednoduché na prípravu a budú sa páčiť deťom i dospelým.

Muffiny s malinami

Jednoduchý a rýchly recept na sladké muffiny s malinami, ktoré sú skvelým doplnkom k raňajkám alebo deťom na desiatu.

Perníkové muffiny

Recept na jednoduché perníkové maffiny, ktoré obľubujú najmä deti.

Vianočné muffiny

Tento recept som počas vianočných príprav už mnohokrát vyskúšala. Zakaždým boli muffiny chutné, vlhké a voňavé po Vianociach.

Vianočné muffiny

Toto je môj obľúbený recept na vianočné muffiny, ktoré robím každé Vianoce už niekoľko rokov. Vždy sú hitom pre rodinu a priateľov.
REKLAMA