Lístkové cesto

Najlepšie recepty z lístkového cesta

123 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Lístkové cesto. Máme pre vás zbierku 123 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Tieto recepty z kategórie Lístkové cesto sa vám podarí zrealizovať za čas 15 - 180 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Pizza slimáky, Výborné domáce šamrole, Domáca tvarohová štrúdľa, Lístkujúce syrové pagáčiky. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Pudingový zákusok z lístkového cesta

Chutné srdiečka z lístkového cesta s pudingom a ovocím.

Bravčová panenka Wellington

Bravčová panenka Wellington je elegantný pokrm, ktorý dokáže oslniť aj tých najnáročnejších stravníkov. Táto verzia klasického receptu Wellington nahrádza hovädzí filet za bravčovú panenku.

Jednohubky z lístkového cesta

Recept na rýchle a chutné jednohubky z lístkového cesta, ktoré sa hodia ako predjedlo.

Pizzové trojuholníčky z lístkového cesta

Recept na rýchle a chutné pizzové trojuholníčky z lístkového cesta, ktoré si pripravíte s akoukoľvek obľúbenou náplňou.

Mini pizza z lístkového cesta

Táto lahodná a rýchla varianta mini pizze s lístkovým cestom je skvelou alternatívou klasických receptov. Je ľahko prispôsobiteľná podľa vašich obľúbených prísad a vynikajúca na večere alebo párty.

Nutela vianočný stromček

Nutela vianočný stromček je nezabudnuteľne chutný vianočný dezert, ktorý navyše môže byť veľmi peknou dekoráciou na sviatočnom stole.

Bravčový filet v listovom ceste

Perfektné jedlo pre elegantnú večeru: delikátny bravčový filet obalený v chrumkavom listovom ceste.

Slané slimáky z lístkového cesta

Príprava slaných slimákov z lístkového cesta, ktoré sú perfektným doplnkom k obedu, večeri, alebo ako snack na párty. Tento recept je jednoduchý a rýchly, takže ho zvládne každý, kto má rád pečenie.

Šunková roláda z lístkového cesta

Chutný a rýchly recept na šunkovú roládu z lístkového cesta.

Trubičky z lístkového cesta

Recept na snehové trubičky pripravené z lístkového cesta.

Šamrole

Recept na vynikajúce šamrole z lístkového cesta a bielkového krému.

Syrové tyčinky z lístkového cesta

Recept na tie najlepšie syrové tyčinky z lístkového cesta.

Pizzové slimáky z lístkového cesta

Tento recept na pizza slimáky z lístkového cesta je jedným z mojich favoritov - je rýchly, jednoduchý a výsledok je naozaj skvelý.

Klobásy v lístkovom cestíčku

Prvýkrát som koláčiky z lístkového cesta upiekla na detskej oslave a odvtedy ich často pečiem na rôzne akcie alebo len tak na večeru.

Vianočné stromčeky zo sladkého lístkového cesta

Tento recept vyčarí mojej rodine úsmev na tvári, najmä v čase Vianoc. Sladké vianočné stromčeky z lístkového cesta sú nielen hitom na sviatočnom stole, ale aj perfektným darčekom pre priateľov a rodinu. Dobré je, že ich príprava je veľmi jednoduchá a vyžaduje si len niekoľko surovín.

Slaný vianočný stromček z lístkového cesta

Tento recept na vianočný stromček z lístkového cesta robím každý rok na Vianoce. Je to radostný spôsob, ako spojiť dekoráciu a jedlo, a zaručene si ukradne výstavu. Slaná croissantová chuť v kombinácii s koreninami a chrumkavým lístkovým cestom ho robí neodolateľným. Verte mi, že keď ho raz vyskúšate, budete ho chcieť robiť znova a znova.
REKLAMA