Kávový koláč

Kávový koláč - chutné a jednoduché recepty

69 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Kávový koláč – vhodné na rôzne príležitosti. Nájdete tu 69 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Na prípravu v kategórii Kávový koláč si vyhraďte čas 5 - 240 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Krémové rezy, Jednoduchá a fantastická čokoládová torta, Nebeské rezy, Japonské mochi koláčiky. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Nepečená gaštanová roláda

Recept na výbornú nepečenú gaštanovú roládu, ktorú zvyknem pripravovať počas vianočného obdobia.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Kávová poleva
Videorecept

Kávová poleva

Krémová a bohatá poleva, ktorá pridá vášmu cukrovíku skvelý kávový zážitok. Ideálna pre rôzne druhy cukrovík a tort.

Mocca Oválky

Tradičný český dezert s bohatou kávovou chuťou. Ideálny pre popoludňajšiu kávu alebo ako elegantné zakončenie večere.

Baileys Tiramisu

Krémový a chutný dezert, ktorý je perfektný na každú špeciálnu príležitosť. Talianska klasika s nádychom írskeho krémového likéru. Dezert Baileys Tiramisu obsahuje alkohol a nie je vhodný pre deti.

Vianočný kysnutý koláč

Tradičný slovenský vianočný koláč, ktorý nechýba na žiadnom vianočnom stole. Príprava je jednoduchá, no výsledok je nezabudnuteľný.

Tiramisu guľky

Tiramisu guľky sú mojím obľúbeným dezertom už od detstva. Milujú ich aj moji priatelia a rodina a vždy ich pripravujem na rôzne oslavy a stretnutia.

Najlepšia kokosová roláda

Chutná nepečená kokosová roláda zo sušienok.

Smotanový zákusok -BUBO-

Je to nepečený zákusok, rýchlo hotový a veľmi chutný. Robím ho len na nejaké oslavy alebo ked chcem doma rodine spraviť radosť.

Nepečená roláda z marína keksov

Božská nepečená roláda z marína keksov, ktorá sa hodí ku káve alebo čaju.

Nepečená kokosová roláda

Nepečená kokosová roláda je jedným z mojich najobľúbenejších dezertov. Pripravujem ju už roky na rôzne príležitosti a vždy je veľkým hitom. Je skvelá pre všetkých milovníkov kokosu a navyše nevyžaduje žiadne pečenie.

Kávový krém

Tento koláč s kávovým krémom robím už mnoho rokov. Talianska zrnková káva mi poskytuje najlepší zážitok z kávy, ktorá sa dokonale dopĺňa s trstinovým cukrom a zároveň dotvára chuť torty.

Perníkové tiramisu v pohári

Jeden z mojich najobľúbenejších zimných dezertov je perníkové tiramisu v pohári. Spája v sebe slanú chuť vianočných perníkov s krémovou sladkosťou talianskeho tiramisu. Tento recept som robila nespočetnekrát a vždy bol veľkým hitom, najmä ako dezert na slávnostnú vianočnú večeru.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Úžasné pudingovo - lekvárové kysnuté koláče
Videorecept

Úžasné pudingovo - lekvárové kysnuté koláče

Fantastické sladké pečivo plnené vanilkovým pudingom a lekvárom/ džemom🤩 Mäkučké cesto a veľa plnky!!! Tieto koláče sú jedny z našich TOP!

Nepečené tiramisu

Toto je recept na ľahké nepečené tiramisu bez mascarpone, ktoré som pripravovala už niekoľkokrát pre svojich priateľov a rodinu. Namiesto mascarpone som použila už bežne dostupnú ricottu a sladkú smotanu. Je skvelou alternatívou pre tých, ktorí nemajú radi mascarpone alebo ho nemôžu jesť. Tiramisu je krémové, lahodné a rýchlo sa pripravuje.

Nepečené tiramisu s mascarpone

Rýchle a chutné nepečené tiramisu s mascarpone, piškótami a jahodami.

Kávová tehla

,,Zákusok vhodný na každú príležitosť ,,
REKLAMA