Gnocchi

Recepty na prípravu gnocchi

25 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Gnocchi? Ste tu správne! Máme pre vás zbierku 25 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na prípravu v kategórii Gnocchi si vyhraďte čas 10 - 120 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Recepty ako Hovädzí guláš, Sladké škoricové gnocchi, Gnocchi s prosciuttom v smotanovej omáčke, Gnocchi s kuracím mäsom patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Domáce gnocchi

Lahodné v kombinácii s paradajkovou omáčkou

Gnocchi v syrovo hubovej omáčke

Kto má rád krémové omáčky, si určite pochutná.

Gnocchi s mascarpone

Rýchly a jednoduchý recept vhodný na obed alebo večeru

Gnocchi v paradajkovej omáčke

Rýchly a jednoduchý recept, vhodný na obed aj večeru.

Gnocchi so zeleninou

Tip na chutný obed

Zapečené gnocchi

Ak ste ešte neskúšali gnocchi, dajte im šancu. Dostanete ich kúpiť v obchode a dajú sa pripraviť na množstvo spôsobov. Vďaka nim máte rýchly obed na stole. Ja som ich vyskúšala aj zapiecť na štýl pizze a pochutili sme si.

Krémové gnocchi so špenátom a slaninou

Obed z jednej panvice do 30 minút

Gnocchi s paradajkovou omáčkou

Jednoduchý a chutný recept na gnocchi s paradajkovou omáčkou. Toto talianske jedlo je perfektné pre rýchlu večeru alebo pohodový víkend doma. Podávajte ho so zeleným šalátom a pohárom červeného vína pre úžasné jedlo.

Gnocchi s paradajkovou omáčkou

Moje gnocchi už dávno nie sú tvrdé a ťažké, ale naopak nadýchané, jemné a chutné. Kľúčom je správne množstvo múky a zemiakov. A samozrejme paradajková omáčka, bez ktorej by to neboli tie pravé gnocchi.

Gnocchi so špenátom

Gnocchi so špenátom sú jedným z mojich najobľúbenejších jedál a tento recept pravidelne zaraďujem do svojho týždenného jedálneho lístka. Nielenže je to skvelý spôsob, ako do seba dostať trochu zelene, ale je to aj príjemná zmena oproti klasickým cestovinovým jedlám.

Jesenné gnocchi s tekvicovým nákypom

Tento recept je skutočnou jesennou pochúťkou. Kombinácia gnocchi a voňavej tekvice s chrumkavým syrom je skutočným potešením pre chuťové bunky a jedným z mojich najobľúbenejších jedál, keď sa ochladí.

Špenátové gnocchi s kuracím mäsom

Recept na talianske jedlo, ktoré sa hodí na obed alebo večeru.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Domáce gnocchi
Videorecept

Domáce gnocchi

Recept na prípravu domácich gnocchi.

Gnocchi so sušenými paradajkami

Skvelá kyslastá chuť je naozaj veľmi zaujímavá!
REKLAMA