Gaštanový zákusok

Recepty na prípravu gaštanového zákusku

20 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Gaštanový zákusok. Jeden z týchto 20 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Na prípravu v kategórii Gaštanový zákusok si vyhraďte čas 20 - 150 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Recepty ako Nebeské gaštanové rezy, Rýchly koláč s gaštanovým pyré, MEDOVO GAŠTANOVÝ KOLÁČ, Gaštanový cheesecake patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Gaštany z rúry za 35 minút

Prvýkrát som jedla gaštany na vianočných trhoch a odvtedy som ich veľká fanúšička. Vyskúšala som rôzne spôsoby ich prípravy doma a zistila som, že najchrumkavejšie a najšťavnatejšie sú v rúre. Tento recept je jednoduchý, potrebujete len trochu trpezlivosti, ale výsledok naozaj stojí za to. Tieto pečené gaštany máme každý rok na Vianoce.

Jednoduché gaštany v rúre

Nie je nič lepšie ako čerstvo upečené gaštany v rúre. Sladká, orechová chuť týchto plodov v kombinácii s praskajúcim, útulným ohňom je jednoducho neprekonateľná. Gaštany pripravujem už roky a zistil som niekoľko dôležitých aspektov, o ktoré by som sa s vami rád podelil.

Francúzsky dezert s gaštanovým koláčom Mont Blanc

Tento recept je luxusnou obmenou klasického francúzskeho dezertu Mont Blanc. Vrstvami maslového krehkého cesta, bohatým gaštanovým pyré a nadýchanou šľahačkou je to skutočne pôsobivý dezert, ktorý je ideálny na podávanie na večierkoch.

Nebeské gaštanové rezy

Recept na výborné nebeské gaštanové rezy, ktoré pozostávajú z kakaového cesta, gaštanového krému a šľahačky.

Zákusok s gaštanovým pyré

Tento recept je vhodný na sladkú dezertnú dobrotu pre špeciálne príležitosti alebo oslavy. Zákusok s gaštanovým pyré je originálny dezert, ktorý zaujme nielen vzhľadom ale aj výbornou chuťou.

Rýchly koláč s gaštanovým pyré

Tento lahodný koláč s gaštanovým pyré je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú niečo originálne. Gaštany sú lahodnou ingredienciou, ktorá koláču dodáva jedinečnú chuť a štruktúru.

Gaštanový koláč

Zdravý gaštanový koláč bez použitia múky chutí skvele a ľahko si ho pripravíte sami doma.

Gaštanová torta

Zdravá gaštanová torta bez múky - maškrtenie bez výčitiek :D
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Gaštanové pyré
Videorecept

Gaštanové pyré

Domáce gaštanové pyré.

Zákusok s gaštanovým pyré

Rýchly gaštanový zákusok

Gaštanové štvorlístky s gaštanovým krémom

Chuťovo zaujímavá alternatíva ku klasickým lineckým koláčom.

Gaštanovo - škoricové košíčky s proteinovým pudingom

V spolupráci s @lavas_zdravychlieb ponúkame ďalší ultra rýchly recept s nádychom jesene. Príprava a ingrediencie sú nenáročne. Poďme spolu na recept ☺️.

Roláda s gaštanovým pyré

Piškótové cesto zavinuté, plnené gaštanovou plnkou

Gaštanové guľky s višňou

Ak máte radi gaštanové pyré, odporúčam vyskúšať, v kombinácii s višňou chutili guľky výborne 🙂.
REKLAMA