Zelerová polievka

Recepty na prípravu zelerovej polievky

9 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Zelerová polievka – vhodné na rôzne príležitosti. Máme pre vás zbierku 9 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Zelerová polievka strávite, je 20 - 50 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Najlepšia polievka zo zelenej fazuľky, Šošovicová polievka so zelerovými krutónmi, Zelerová polievka, Zelerová polievka.

Krémová zelerová polievka

Hodí sa aj na večeru

Zelerová polievka

Zdravá fit polievka,ktorú môžu aj detičky.

Krémová zelerovo - brokolicová polievka

Jednoduchá, ale chutná a výživná polievka, ktorá je perfektnou voľbou pre chladné zimné dni alebo ľahký obed kedykoľvek. Zeler a brokolica nielen, že do seba skvele pasujú, ale sú aj zdravé. Je prekvapivo ľahké ich pripraviť a garantujeme, že sa stanú obľúbenými pre všetkých.

Krémová polievka zo zeleru so smotanou

Toto je jednoduchý, ale chutný a výživný recept na krémovú polievku zo zeleru obohatený o smotanu. Perfektné ako predjedlo alebo ľahká večera.

Zelerová polievka s haluškami

Recept na ľahkú zelerovú polievku s haluškami.

Zelerová polievka s mrkvou

Ľahká a zdravá zelerová polievka s mrkvou je skvelým doplnkom k hlavnému jedlu alebo ako samostatný obed. Je plná vitamínov a vlákniny a s prídavkom ľubovoľných obľúbených korenín si ju môže prispôsobiť každý podľa vlastnej chuti.

Najlepšia polievka zo zelenej fazuľky

Rýchla kyslá polievka zo zelenej fazuľky

Zelerová polievka

Skvelá polievka na chladné zimné večery alebo ľahký rýchly obed
REKLAMA