Zapekaný baklažán

Recepty na prípravu zapekaného baklažánu

10 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Zapekaný baklažán na jednom mieste! Jeden z týchto 10 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Na prípravu v kategórii Zapekaný baklažán si vyhraďte čas 20 - 60 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Zeleninové ratatouille, Vegetariánske cuketové lode, Zapekaný baklažán s mozzarellou, Šalát z bulguru a quinoy s baklažánom.

Zelenina v rúre so zemiakmi rýchly a jednoduchý vegetarián

Predtým, ako som objavila tento recept na zeleninu so zemiakmi v rúre, som sa často snažila pripraviť chutné jedlo, ktoré by bolo zároveň zdravé. Odkedy som tento recept pripravila prvýkrát, stal sa trvalou súčasťou mojej kuchyne. Kombinácia pečenej zeleniny a chrumkavých zemiakov je jednoducho neodolateľná a zakaždým sa teším, keď si ju môžem pripraviť.

Zapečený baklažán

Zapečený baklažán s mozzarellou je chutné, zdravé a ľahko pripraviteľné jedlo. Je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí milujú zeleninu a hľadajú nové a jedinečné spôsoby, ako ju pripraviť.

Vegetariánske lasagne

Recept na chutné zapekané vegetariánske lasagne s pečenou zeleninou.
Adri1017
Adri1017
Náhľad receptu Zapekaný baklažán s mozzarellou
Videorecept

Zapekaný baklažán s mozzarellou

Zapekaný baklažán v rúre s mozzarellou a paradajkami.

Zeleninové ratatouille

Ak chcem pripraviť rýchly a zdravý obed pre svoju rodinu, pripravím zeleninové ratatouille - vyskúšajte ho aj vy!

Vegetariánske cuketové lode

Lahodná ľahká večera alebo zaujímavá príloha k mäsu.
REKLAMA