Vianočný kapor

Vianočný kapor - chutné a jednoduché recepty

9 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Vianočný kapor – vhodné na rôzne príležitosti. Skúste ešte dnes jeden z týchto 9 receptov. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Vianočný kapor je 30 - 180 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Pečený kapor v rúre, Halászlé z kapra, Kapor modrý na babičkin spôsob, Domáca treska z kapra - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Kapor modrý na babičkin spôsob

Kapor modrý je tradičné nemecké jedlo, ktoré sa často podáva na Vianoce. Kapor sa varený v korenistom vývare a potom sa podáva v špeciálnej modrej omáčke. Toto jedlo je nielen chutné, ale aj zdravé, pretože kapor je bohatý na omega-3 mastné kyseliny.

Domáca treska z kapra

Recept na domácu tresku z kapra v majonéze, ktorá chutí rovnako dobre ako tá z obchodu.

Kapor na masle

Toto jedlo - kapor na masle - je pre mňa neodmysliteľne spojené s Vianocami a tradične sa objavuje na našom štedrovečernom stole.

Rybacia polievka z kapra

Vianočná kaprová polievka je v našej rodine už po generácie neoddeliteľnou súčasťou Štedrého večera.

Kapria polievka

Polevka z kapra je klasickým jedlom českej kuchyne. Hlboká chuť kapra s príchuťou korenia a zeleniny z neho robí nezabudnuteľné jedlo.

Vyprážaný kapor

Vyprážaný kapor je jedlo, ktoré pripravujem najmä počas vianočných sviatkov, ale aj kedykoľvek počas roka, keď chceme rodine dopriať niečo naozaj výnimočné.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Halászlé z kapra
Videorecept

Halászlé z kapra

Maďarský recept na polievku Halászlé z kapra.

Pečený kapor v rúre

Podkovičky z kapra pripravené v rúre.
REKLAMA