Vegánske jedlá

Vegánske jedlá - chutné a jednoduché recepty

217 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie vegánske jedlá? Ste tu správne! Nájdete tu 217 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Tieto recepty z kategórie vegánske jedlá sa vám podarí zrealizovať za čas 5 - 600 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Recepty ako Krémové cuketové cestoviny, Slovenská kvasená kapusta, Domáce sušené paradajky v oleji recept, Rýchla kapustová polievka patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Veganská ovesná kaše s ovocem

Vo vareuse si nasypeme ovsené vločky a prilejeme k nim trochu vody. Necháme chvíľu variť a ovsené vločky by mali všetku vodu vsať, aby nám vznikla hustejšia hmota.

Nepečený mrkvový koláč

Mrkvový koláč bez pečenia. Zdravý, jednoduchý, chutný.

Bezlepkové twix tyčinky

Domáce twix tyčinky. Zdravšie, bez lepku, vajec, bez polevy vhodné aj pre bezlaktźových či vegánov.
Náhľad receptu Kapustová tukožrútska polievka na chudnutie
Videorecept

Kapustová tukožrútska polievka na chudnutie

Kapustová tukožrútska polievka na chudnutie

Cícerové cookies

Áno, opäť sladký recept so skrytou zeleninou. Tentokrát niečo pre bezmliekáčov, bezlepkáčov a alergikou na vajíčko v jednom.

Nepečené mini košíčky

Mini košíčky s arašidovou plnkou a čoko polevou.

Tekvicové guľky

Jednoduchá, rýchla, chutná a zdravá sladká bodka po obede? Tieto guľky sú na to ako stvorené

Vegan cheesecake

Cheesecake sú typické mliečnymi výrobkami či v prípade pečených i vajíčkami. No viete si pripraviť aj vegánsku verziu. Táto je s chutnou marhuľovou polevou. A určite si pochutíte aj na tej.

Kakaovo lekvárový koláč

Jednoduchý koláč. Veľmi chutný. No tvorený bol hlavne s ohľadom na intolerancie a alergie a preto je bez laktózy i bez vajec.

Tyčinky z ryžových chlebíkov

Jednoduchý dezert si viete prirpaviť aj z ryžových chlebíkov. Navyše tento recept je doplnený aj o bielkoviny. Zdravý snack, ktorý zvládne každý.

Rýchly jablkový koláč bez vajec

V dnešnej dobe je stále viac ľudí s intoleranciami. Ak medzi nich patríte aj vy, ponúkam vám recept na dezert. Ani vy sa nemusíte ukrátiť o chutné koláče. Tento je bez vajce, lepku i laktózy

Makovo marhuľové guľky

Guličky sú tiež vďačným dezertom. Viete ich pripraviť na množstvo spôsobov, pri prípave viete s ingrediencami experimentovať a obieňať podľa toho, čo doma práve máte. Makové veru často nevidieť a preto som jeden recept pripravila.

Snack z pečených cestovín

Máte chuť na niečo slané k filmu? Vyskúšajte takýto zaujímavy snak pripravený z cestovín

Zelené veľkonočné sušienky

Veľkonočné sušienky plné vitamínov vďaka moringa prášku. Navyše veľmi jednoduchý recept z pár ingrediencií.

Makové guľky

Chutný dezert jednoduchý na prípravu

Veľkonočná ovečka

AK chcete zaujať niečím na veľkonočnom stole, táto ovečka je super voľba, Jednoduchá na prípravu, chutná a vyzerá zaujímavo
REKLAMA