Špagety

Recepty zo špagiet

75 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Špagety – vhodné na rôzne príležitosti. Čo tak jeden z týchto 75 receptov vyskúšať ešte dnes? Tieto recepty z kategórie Špagety sa vám podarí zrealizovať za čas 15 - 110 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Vynikajúce cestoviny s cuketou, Špagety so syrovou omáčkou, Jednoduché káhirské špagety, Rýchle špagety s cuketou.

Špagety s paradajkovou omáčkou

Jednoduchý, ale neodolateľne chutný recept na špagety s paradajkovou omáčkou. Dokonalá voľba pre rýchly obed alebo večeru.

Špagety s paradajkami a cesnakom

Jednoduchý, rýchly a chutný recept, ktorý si zamiluje každý milovník špagiet. Paradajky a cesnak tvoria perfektnú kombináciu.

Špagety carbonara s pancettou

Ľahké, rýchle a prudko jedlé.Skúste toto skvelé talianske jedlo.

Špagety s mozzarellou

Špagety s mozzarellou je ľahký a jednoduchý taliansky recept, ktorý si zamilujete.

Omáčka na špagety s paradajkami

Chutná a jednoduchá omáčka na špagety s paradajkami, ktorú si zamilujete. Táto omáčka je plná chuti a vitamínov. Ideálne na rýchly obed alebo večeru.

Špagety carbonara bez vajec

Tento recept je skvelým riešením pre tých, ktorí si chcú vychutnať tradičnú carbonaru, ale nechcú alebo nemôžu konzumovať vajcia.

Naše carbonara špagety

Fantastický obed pre milovníkov cestovín

Mäsové guľky so špagetami

Klasické talianske jedlo, ktoré si zamilujú nielen deti. Mäsové guľky pripravené v aromatickej paradajkovej omáčke, podávané so špagetami.

Špagety s tuniakom

Tento recept na špagety s tuniakom je rýchly a chutný nápad na večeru.

Špagety s cesnakom

Špagety s cesnakom je jednoduché a rýchle jedlo, ktoré osvieži váš jedálny lístok. Je ideálny pre rýchly obed alebo večeru. Toto jedlo je vďaka cesnaku plné chuti a je tiež ľahké na prípravu.

Cestoviny s jablkami

Jemný a sladký dezert, ktorý sa skvele hodí ako ľahký dezert po hojnom jedle. Cestoviny s jablkami sú vynikajúcou ponukou pre všetkých, ktorí hľadajú originálne a jednoduché nápady na varenie.

Vegánska cestovina s pečenou tekvicou

Cestoviny so špenátom, sušenými paradajkami a syrom

Jednoduchý, ale chutný recept na cestoviny so špenátom, sušenými paradajkami a syrom. Ideálny na rýchly obed alebo večeru.

Cestoviny s pestom

Jednoduchý, ale chutný recept na cestoviny s pestom. Ideálny na rýchly obed alebo večeru. Originálne talianske chute určite uspokoja vaše chuťové poháriky.
REKLAMA