Pizza

Pizza – najlepšie kombinácie a recepty na rôzne druhy cesta

96 receptov

Kto má chuť na pizzu? Pizza, ikona talianskej kuchyne, sa stala jedným z najobľúbenejších jedál aj v našich kuchyniach. Nečudo, že recepty na pizzu sú už také rozmanité. Dobrou správou je, že každá pizza má svojho obdivovateľa. Niekto má rád jednoduchú pizzu s tenkým cestom bez kysnutia, iný dá prednosť zdomácnenej verzii zo sýtym kysnutým cestom. Odporúčame vyskúšať cuketovú pizzu, taliansku pizzu s kuracím mäsom či výdatnú domácu pizzu.

Pizza bez múky

Táto zdravá a chutná alternatíva tradičnej pizze obsahuje cesto vyrobené z karfiolu. Je to skvelý spôsob, ako zapojiť viac zeleniny do svojho jedálnička, a ešte k tomu to chutí vynikajúco!

Pizza Kolieska

Recept na rýchle pizza kolieska, ktoré sa pripravujú z hotového kupovaného pizza cesta.

Pizza bez kysnutia so smotanovým základom

Toto je recept pre milovníkov pizze na rýchlu pizzu bez kysnutia. Stačí pripraviť cesto za pár minút, dať obľúbené ingrediencie na vrch a pár minút piecť.

Pizzové cesto z celozrnnej ražnej múky

Tento recept ponúka zdravú a výživnú alternatívu k tradičnému pizzovému cestu. Použitie celozrnnej ražnej múky nielen zlepšuje chuť pizze, ale pridáva aj veľa vlákniny a živín.

Pizza na tenkom ceste

Domáca pizza na tenkom ceste, lákajúca svojim vzhľadom a chutou. Ideálna na víkendový obed s rodinou.

Pizza z ražnej múky so salámou, syrom a paprikou

Tento recept predstavuje zdravú a chutnú pizzu z ražnej múky so salámou, syrom a paprikou. Je to skvelý výber pre ľahkú večeru alebo pohodový víkend. Prípravujeme ju z ražnej múky, ktorá predstavuje zdravšiu alternatívu k tradičnej príprave pizze.

Pizzové trojuholníčky z lístkového cesta

Recept na rýchle a chutné pizzové trojuholníčky z lístkového cesta, ktoré si pripravíte s akoukoľvek obľúbenou náplňou.

Pravé talianske cesto na pizzu

Toto je recept na pravé talianske cesto na pizzu. Cesto je chrumkavé, ale zároveň dostatočne mäkké a voňavé.

Rýchla pizza bez droždia

Táto rýchla pizza bez droždia je skvelým nápadom, keď máte chuť na domácu pizzu, ale nemáte čas čakať na kysnutie cesta.

Najlepšia domáca pizza

Recept na tú najlepšiu domácu pizzu, ktorú si zamilujete. S touto receptúrou môžete experimentovať, pridávať svoje obľúbené ingrediencie a vytvoriť si vlastnú verziu perfektnej pizze!

Mini pizza z lístkového cesta

Táto lahodná a rýchla varianta mini pizze s lístkovým cestom je skvelou alternatívou klasických receptov. Je ľahko prispôsobiteľná podľa vašich obľúbených prísad a vynikajúca na večere alebo párty.

Cuketovo-paradajková quiche

Chutná a výživná quiche, ktorá vynikajúco pasuje k ľahkému obedu alebo večeri. Kombinácia šťavnatých paradajok a chrumkavých cuket vytvára fantastickú arómu.

Raclette-Pizza

Táto chutná a jednoduchá Raclette-Pizza prináša nový obrat do tradičného Raclette. S klasickými surovinami, ktoré sú nakrájané na plátky a umiestnené na krehkej pizze, bude táto pizza určite hitom na vašej ďalšej večeri.

Pizza so štyrmi syrmi

Jeden z klasikov talianskej kuchyne, pizza so štyrmi druhmi chutného syra. Jej hrustlávou cesto a roztopený syr tvoria harmonickú jednotu.

Silvestrovské špízy s mozzarellou a klobásou Chorizo

Oslávte prechod do nového roka s týmito chutnými a kreatívnymi silvestrovskými špízmi. Sú dokonalou pochúťkou na vašu silvestrovskú párty a ľahko sa pripravujú a servírujú.

Langoš ako z vianočného trhu

Recept, ktorý vám prinesie atmosféru vianočných trhov a je útulný ako príjemný zimný večer. Tieto maďarské langoše sú určite povinnou výbavou každého zimného obdobia. Zvonka sú chrumkavé a vnútri úžasne jemné a mäkké. Moja rodina a ja ich jednoducho milujeme! Tento recept som vyskúšala minulé Vianoce a mal obrovský úspech. Langoše si môžete dochutiť, ako len chcete!
REKLAMA