Pečivo

Pečivo - chutné a jednoduché recepty

496 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Pečivo na jednom mieste! Jeden z týchto 496 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Pečivo strávite, je 1 - 4320 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Recepty ako Najlepšie langoše z cesta z chladničky, Jednoduché a chrumkavé oškvarkové pagáče, Pizza slimáky, Fantastické šišky patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Domáce pletenky
Videorecept

Domáce pletenky

Domáce pečivo je vždy lepšie než z obchodu. Nelíši sa len chuťou, ale aj kvalitou. Tieto pletenky sú úžasné, majú ľahučkú striedku a chrumkavú kôrku. Či už na raňajky, alebo desiatu, dobré pečivo chutí vždy a všade😉

Pudingový pletenec

Aj vy máte radi, keď je v koláčoch a dezertoch dostatok plnky? V tomto pudingovom pletenci som teda plnkou nešetrila

Pletenec s dvomi plnkami

Pletence s kysnutého cesta. Z daného receptu vyjdu dva, takže ak sa neviete rozhodnúť pre jednu príchuť, každý môže byť iný. Ja som pripravila škoricovú plnku a do polovice pridala i orechy a kakao

Štedrák

U nás tradičný koláč na Vianoce či Veľkú noc. Recept od starkej, ktorý si od detstva na sviatky pamätám či už od nej alebo od maminy. Takýto sa pečie u nás.

PEČENÉ BUCHTY

DOMÁCI CHLIEB

Vianočkový veniec

Blíži sa Veľká noc a ak zvyknete pripraviť niečo kysnuté, tu je jeden recept. Skvelá mäkučká vianočka zapletená do venca. Doplnená o sušené brusnice i hrozienka.

CESNAKOVO-SYROVÉ SLIMÁKY

Plnená vianočka

Chcela som vyskúšať niečo nové a pripravila som takúto plnenú vianočku. Skvelá aj k Veľkej noci.

Mrkvovo jablkový chlebík

Hľadáte tip na sladký chlebík? Navyše chutný a zdravší, vhodný na raňajky či olovrant? Ponúkam recept na chlebík s mrkvou a jablkom. Podávať môžete s ľubovoľnou nátierkou, džemom či tvarohom

Ražný kváskový chlieb

Tradičný ražný kváskový chlieb pečený z domáceho kvásku. Chlieb je pekne nadýchaný, s jemnou kôrkou a bohatou chuťou. Tento recept je ideálny pre začiatočníkov v pečení chleba.

FRANCÚZSKE MINI BAGETKY S CESNAKOVÝM MASLOM

Bola to moja premiéra a na pohľad síce nevyzerajú moc lákavo , ale chuťovo sú fajn. Kto má rád cesnak, tak si pri tomto pečivku určite príde na svoje.

DOMÁCE ROŽKY

Čo viac si priať, ako dať si domáce fajnové čerstvé rožteky. K tomu obľúbené suroviny a večera ako lusk.

Kysnuté poctivé domáce šišky

Kto by nemal rád takéto fajnové nadýchané doma robené šišky? A ešte k tomu s fajnovým domácim džemom. Skúste tento recept a neoľutujete.
REKLAMA