Pečivo

Pečivo - chutné a jednoduché recepty

687 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Pečivo na jednom mieste! Jeden z týchto 687 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Pečivo strávite, je 1 - 10080 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Recepty ako Najlepšie langoše z cesta z chladničky, Jednoduché a chrumkavé oškvarkové pagáče, Pizza slimáky, Fantastické šišky patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Rýchle syrové trojuholníky

Jednoduché na prípravu a chutia fantasticky

Recept na fantastické oškvarkové pagáče.

Recept na fantastické oškvarkové pagáče.

Bagel plný bielkovín

Hlavnou zložkou je tvaroh a mozzarella😊.Tvaroh je bohatý na bielkoviny, vápnik a ďalšie dôležité živiny. Obsahuje tiež menej tuku a kalórií ako niektoré iné mliečne výrobky. Mozzarella je tiež zdravá voľba.

Vločkový koláč alebo pečená kaša

Či už si ho doprajete ako raňajkovú kašu alebo poobedný koláč, nič nemení na tom ,že tento receptík je opäť jeden z tých, ktorý je zdravší a s doplenním jogurtu či tvarohu ho môžete mať ako plnohodnotné, nutrične vyvážené raňajky či olovrant.

Ovocné muffiny s jahodami

Vláčne a svieže muffiny s jahôdkami.

Lenivý kváskový chlieb

Toto je recept na náš obľúbený dokonalo-nedokonalý zemiakový kváskový chlieb z ražného kvásku. Žiadne prekladanie, len šup sem šup tam a na ďalší deň si pochutnávame. :) Recept na ošatku 750g

Mrkvové cookies

Jednoduché sušienky, ktoré si môžete vychtunať na raňajky, ku káve, zabaliť so sebou do práce, do školy či na výlet.

Mrkvové muffiny pre alergikov

Intolerancie sa nám rozmohli a preto občas treba prirpaviť a vymslieť aj recept pre takýchto ľudí. No ak sa stretnú viaceré kombinácie je to náročné. Tieto muffiny sú bezvaječné, bez mliečne i bezlepkové.

Buchtičky z tvarohového cesta

Plnené buchtičky z panvice.

Tortila trochu inak

Tortila má využitie na milión spôsobov. Na sladko i na slano. Ja som ju skúsila zapiecť ako slimáčiky no tentokrát s bryndzou a syrom.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Jednoduché domáce žemle ( alebo chlebík)
Videorecept

Jednoduché domáce žemle ( alebo chlebík)

Jednoduché, lacné a rýchle pečivo, ktoré si môžte upiecť naozaj hocikedy🙂 Ak máte doma múku, vodu a zemiaky tak určite neváhajte a upečte pre rodinku tento skvelý, mäkký a chutný domáci chlebík / Žemle !

Tvarohové buchty

Mäkké ako ☁️
REKLAMA