Nepečené vianočné koláče

Nepečené Vianočné koláče - sladké chvíle bez pečenia

37 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Nepečené vianočné koláče? Ste tu správne! Čo tak jeden z týchto 37 receptov vyskúšať ešte dnes? Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Nepečené vianočné koláče je 10 - 60 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Recepty ako Orechové šuhajdy, Najlepšie griláž bez salka, Chrumkavé kokosové bounty tyčinky, Pravé slovenské šuhajdy patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Kávové zrná z bb pudingu

Chutný recept na klasické kávové zrná z bb pudingu, ktoré sa hodia ku káve.

HORALKOVÉ guličky

Ak ľúbiš Horalky a arašidy, toto musíš rozhodne vyskúšať 🥰🤭

Pravé slovenské šuhajdy

Najlepšie šuhajdy, klasika slovenských Vianoc.

Sladký ombre pohárik pre jedného

Jednoduchý a rýchly dezert pre jedného. Ja som pripravila poháriky dva, avšak ten druhý sa zjedol skôr než som ich stihla odfotiť, poznáte? 😀😅.

Chrumkavé kokosové bounty tyčinky

Pripravíme si plech s rozmermi 17x17cm, potrebné ingrediencie a môžeme sa do toho pustiť. Dnes žiadna rúra a 200 stupňov v kuchyni😁.

Vegan snickers

Jednouchý a rýchly recept

Najlepšie pravé kávové zrná

Vynikajúce kávové zrná originál recept bez pečenia

Jednoduché karamelové burizónové guľky

Ak máte doma burizony spravte si jednoduché burizónové guľky! Burizónové guľky s karamelovým salkom sú chutnou mňamkou, ktorú si zamiluje celá rodina. Sú hotové rýchlo a stačí k tomu len pár ingrediencií.

Najlepšie griláž bez salka

Jednoduchý a skvelý recept na chutné grilážky aj bez salka.
Adri1017
Adri1017
Náhľad receptu Výborná banánová roláda
Videorecept

Výborná banánová roláda

Rýchla banánová roláda z piškót

Žerbo srdiečka

Rýchla nepečená sladkosť z pár ingrediencií. Sladidlo som nepoužila vôbec, ale ak by vám bolo málo sladké, uberte z džemu a pridajte troška kvalitného medu.

Čoko duo s mangovým pyré

Výborná chuťovka čoko duo s mangovým pyré, ktoré sme prvýkrát ochutnali v japonskej reštike, ale recept sme si vymysleli podľa seba. Odporúčame, je to rýchle, originálne a hlavne veľmi jednoduché.
REKLAMA