Likér

Recepty na prípravu likéru

58 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Likér. Nájdete tu 58 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Likér je 5 - 1440 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Recepty ako Nepečená malinová torta s mascarpone, Tiramisu recept original, Pravá schwarzwaldská torta, Trnkový likér patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Kokosový likér

Jemný, chutný, kokosovýa rýchly :) takto by som popísal nápoj, ktorý si pevne verím so mnou pripravíte :)

Zázvorový likér

Zázvorový likér je ideálny pre chladné obdobie roka. Má orientálnu chuť a výraznú silu samotného zázvoru, ktorý je známy svojimi liečivými účinkami.

Bábovka z vaječného likéru

Tento recept na bábovku z vaječného likéru je jednoduchý. Je to skvelý spôsob, ako spojiť chute vaječného likéru a klasického pečiva. Je lahodný, vláčny a sladký - jednoducho perfektný na akúkoľvek príležitosť.

Jahodový likér

Čokoládový likér

Čokoládový likér je nebeských chutí, krémový likér, ktorý je ideálny na chladné zimné večery. Je jednoduché ho pripravit a môže byť skvelým darčekom pre milovníkov čokolády.

Čokoládový likér

Tento lahodný domácí čokoládový likér je skvělý ako darček k sviatkom alebo ako špeciálna pochúťka pre vás. Má bohatú, krémovú a jemne sladkú chuť s nádychom čokolády.

Silvestrovský likér

Pripravte si špeciálny likér na silvestrovskú párty. Tento likér je sladký a korenistý a pridáva do vašej silvestrovskej oslavy iskru.

Vianočný likér

Ohrievací, korenistý vianočný likér, ktorý môže byť perfektným darčekom pre vašich milovaných, alebo ho môžete použiť aj ako záverečný nápoj pri vianočných oslavách.

Likér Toffifee

Chutný, sladký Toffifee likér, ktorý je perfektný na špeciálne príležitosti alebo ako darček. Tento recept je jednoduchý na prípravu a vyžaduje iba niekoľko surovín.

Pomarančové tiramisu na Silvestra

Sladký a čerstvý dezert, ktorý je perfektný na rozlúčku s novým rokom. Pomarančové tiramisu je lahodnou variantou klasického talianskeho dezertu, ktorý je oživený pomarančovým likérom.

Vaječný likér so smotanou

Tento bohatý a krémový vaječný likér so smotanou je skvelým doplnkom ku každej hostine. Pripravte tento lahodný a jednoduchý domáci vaječný likér, ktorý je perfektný na oslavu alebo len tak pre radosť.

Vaječný likér zo salka

Vaječný likér Salk je jedným z tých nápojov, ktoré u nás doma na Vianoce nikdy nechýbajú.

Dezert z vaječného likéru ako tiramisu

Tento recept patrí medzi moje najobľúbenejšie a je typickou nemeckou dezertnou špecialitou. Keď chcem pohostiť hostí alebo jednoducho pripraviť sladké pohostenie pre seba a svoju rodinu, tento ľahký a nadýchaný dezert s vaječným likérom je vždy hitom. Je krémový, ľahký a chuť vaječného likéru mu dodáva jedinečný nádych podobný tiramisu.

Čokoládový likér z detskej čokolády

Tento čokoládový likér je absolútnym hitom na každej oslave a je vždy fantastický, keď hostia oznámia, že prídu v krátkom čase. Jeho výroba je veľmi jednoduchá a chuť je jednoducho božská. Robila som ho už niekoľkokrát na rôzne príležitosti a vždy bol hitom.

Recept na jablkový likér

Tento domáci pečený jablkový likér je hitom na každej párty alebo perfektným darčekom na Vianoce. Nielenže je vždy vítaný medzi mojimi priateľmi a rodinou, ale na rôznych večierkoch som dokonca dostala nadšené ohlasy. S týmto receptom získate nádherný zimný odvar, ktorý chutí po pečených jablkách, škorici a vanilke. Jeho príprava je jednoduchšia, ako si myslíte, a vaša kuchyňa bude nádherne voňať!
REKLAMA