Grilované mäso

Recepty na prípravu grilovaného mäsa

132 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Grilované mäso. Jeden z týchto 132 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Tieto recepty z kategórie Grilované mäso sa vám podarí zrealizovať za čas 10 - 550 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Recepty ako Grilovaná krkovička v marináde, Grilovaná marinovaná krkovička, Hovädzí rib eye steak recept, Najlepšia marináda na kuracie mäso patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Hamburger z mletého mäsa

Hamburger z mletého mäsa je klasickým americkým jedlo. Tento recept je jednoduchý a rýchly, ideálny pre rýchle obedy alebo večere.

Hamburgery na grile

Skvelý, chrumkavý hamburger priamo z grilu. Ideálna pochúťka na letné grilovačky, ale aj ako nápad na rýchly obed alebo večeru.

Bravčové koleno na grile

Mäsko šťavnaté ,výbornej chuti a vôbec nieje vysušené.

Najlepšie mäso na grilovanie

Mäso na grilovanie je klasickým letným jedlom, ktoré je obzvlášť chutné, keď je pripravené pod šírim nebom.

Marináda na bravčové stehno

Chutná a jednoduchá marináda, ktorá dodá vášmu bravčovému stehnu nezabudnuteľnú chuť.

Grilované kuracie kúsky

Chutné a šťavnaté grilované kuracie prsia s aromatickými bylinkami a citrónom. Tento jednoduchý recept je perfektný pre letné grilovačky alebo pre zdravú večeru počas celého roka.

KOFTY z teľacieho mäsa

Tip na grilovačku

Brankova,,Pljeskavica"

Pljeskavica je špecialita typická pre Srbsko.Ja som ju jedla u mojich kamarátov v Srbsku a recept mám od nich ako ju robia doma.Suroviny som si priniesla aby som ju mohla aj doma urobiť,,ale všetko sa dá kúpiť aj u nás 😉

Bravčový špíz

Chutné a šťavnaté bravčové špízy sú neodolateľným špecialitou, ktoré si zamiluje každý milovník grilovania. Tento recept na bravčové špízy je jednoduchý a nenáročný.

Medová marináda na grilovanie

Táto medová marináda je dokonalým doplnkom ku grilovanému mäsu. Med dodáva mäsu jemnú sladkosť, kým ostatné ingrediencie pridajú pikantnosť.

Grilované bravčové pliecko

Vychutnajte si lahodné a šťavnaté grilované bravčové pliecko s pikantným dresingom. Tento recept je perfektnou volbou pre rodinné opekanie alebo letné grilovačky s priateľmi.

Pečené citrónové kura v trúbe

Kuriatko s citrónom má príjemnú chuť a je šťavnaté.

Kuracie mäso na mede

Toto je jednoduchý recept na úžasné grilované kuracie mäso, ktoré je marinované v medovej marináde. Táto jedinečná kombinácia vytvára chutné, mäkké a šťavnaté kuracie mäso, ktoré je nádherné na grile.
REKLAMA