Dip

Recepty na prípravu dipu

12 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Dip – vhodné na rôzne príležitosti. Máme pre vás zbierku 12 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Dip je 5 - 140 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Najlepšia avokádová nátierka, Avokádovo cícerová nátierka, Pečené batáty s dipom, Diples.

Kuracie nugetky v zemiakovom kabátiku(+dip)

Týmto receptom sa viac zavďačíte návštevám ako obloženým chlebíčkom. Alebo môžete spraviť ako obed či večeru.

Domáci francúzsky cibuľový dip

Tento recept na francúzsky cibuľový dip je už roky hitom rodinných stretnutí, večierkov a piknikov.

Krémový syrový dip v bochníku chleba

Kombinácia krémového, teplého dipu s chrumkavým čerstvým chlebom je jednoducho nezabudnuteľným zážitkom.

Ako urobiť najlepší dip z omáčky tahini

Tento jednoduchý a ľahko pripraviteľný dip z tahini je bohatý, aromatický a perfektný dip k hranolčekom, pita chlebu alebo zelenine. Vďaka krémovej konzistencii a jedinečnej zmesi chutí sa určite stane hitom na akomkoľvek stretnutí alebo jednoducho ako chutné občerstvenie na doma.

Diples

Diples je tradičný grécky dezert, ktorý sa najčastejšie podáva počas sviatkov a špeciálnych príležitostí. Ide o tenké, chrumkavé cesto zapečené v oleji, poprášené cukrom, orieškami a poliate medovou polevou.

Cesnakový dip

Cesnakový dip je ideálnou prílohou k rôznym jedlám alebo ako pomazánka na chlieb či grilované bagety. Je skvelým spôsobom, ako skombinovať zdravé a chutné ingrediencie, ktoré sú nielen lahodné, ale aj prospešné pre telo.

Avokádový dip

Recept na avodový dip, ktorý sa výborne hodí k čerstvej zelenine alebo k celozrnnému chlebu.

DIP,,,veľmi rýchly a zdravý

.ku grilovanému mäsu..

Karfiólovo-cesnakový dip so semiačkami

Úžasný spôsob, ako zjesť celý karfiól, bez toho, aby ste o tom vedeli.
Adri1017
Adri1017
Náhľad receptu Pečené batáty s dipom
Videorecept

Pečené batáty s dipom

Recept na chrumkavé pečené batáty s majonézovým dipom

Avokádovo cícerová nátierka

Jednoduchá, zdravá a skvelá nátierka pre vás. Okrem cíceru a avokáda je nátierka pripravená z červenej papriky, cibule, horciče a majonézy. Perfektná do chlebíka, wrapiek alebo iba tak s tacos.

Najlepšia avokádová nátierka

Najobľúbenejšia zdravá avokádová nátierka. Ak chcete, aby bola táto avokádová nátierka pre deti, stačí z receptu odstrániť čili a cesnak.
REKLAMA