Tiramisu

Recepty na prípravu tiramisy

40 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Tiramisu? Ste tu správne! Nájdete tu 40 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Tieto recepty z kategórie Tiramisu sa vám podarí zrealizovať za čas 10 - 270 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Tiramisu palacinky, Jahodové tiramisu, Tiramisu recept original, Pravé talianske Tiramisu. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Baileys Tiramisu

Krémový a chutný dezert, ktorý je perfektný na každú špeciálnu príležitosť. Talianska klasika s nádychom írskeho krémového likéru. Dezert Baileys Tiramisu obsahuje alkohol a nie je vhodný pre deti.

Pomarančové tiramisu na Silvestra

Sladký a čerstvý dezert, ktorý je perfektný na rozlúčku s novým rokom. Pomarančové tiramisu je lahodnou variantou klasického talianskeho dezertu, ktorý je oživený pomarančovým likérom.

Dezert z vaječného likéru ako tiramisu

Tento recept patrí medzi moje najobľúbenejšie a je typickou nemeckou dezertnou špecialitou. Keď chcem pohostiť hostí alebo jednoducho pripraviť sladké pohostenie pre seba a svoju rodinu, tento ľahký a nadýchaný dezert s vaječným likérom je vždy hitom. Je krémový, ľahký a chuť vaječného likéru mu dodáva jedinečný nádych podobný tiramisu.

Tiramisu guľky

Tiramisu guľky sú mojím obľúbeným dezertom už od detstva. Milujú ich aj moji priatelia a rodina a vždy ich pripravujem na rôzne oslavy a stretnutia.

Slávnostné jablkové tiramisu

Tento recept na jablkové tiramisu je skutočným zasväteným tipom medzi mojimi vlastnými dezertnými výtvormi. Kombinácia čerstvých koláčovitých jabĺk, sladkého krému mascarpone a čokoládového kakaa je neodolateľná. Je to naozaj zaujímavá a chutná obmena tradičného tiramisu, ktorá určite poteší vašich hostí. Tento recept, ktorý sa ľahko pripravuje, zaujme nielen svojou výnimočnou chuťou, ale aj jedinečným vzhľadom.

Slávnostné tiramisu s malinami

Tento recept na "Tiramisu s malinami posúva tradičný taliansky dezert na novú úroveň. Je ideálny na sviatočné obdobie. Maliny ho robia ľahkým a osviežujúcim. Tento recept som už viackrát pripravila pre priateľov a rodinu a vždy bol veľkým hitom!

Perníkové tiramisu v pohári

Jeden z mojich najobľúbenejších zimných dezertov je perníkové tiramisu v pohári. Spája v sebe slanú chuť vianočných perníkov s krémovou sladkosťou talianskeho tiramisu. Tento recept som robila nespočetnekrát a vždy bol veľkým hitom, najmä ako dezert na slávnostnú vianočnú večeru.

Jednoduchý taliansky recept na tiramisu

Na kombinácii bohatých sušienok nasiaknutých espressom a sladkého krémového krému mascarpone je niečo zvláštne, čo vás prenesie priamo do Talianska.

Ovocné tiramisu

Ovocné tiramisu je jedným z mojich obľúbených dezertov. Rovnako ako tradičné tiramisu, aj toto je jemné a krémové.

Nepečené tiramisu

Toto je recept na ľahké nepečené tiramisu bez mascarpone, ktoré som pripravovala už niekoľkokrát pre svojich priateľov a rodinu. Namiesto mascarpone som použila už bežne dostupnú ricottu a sladkú smotanu. Je skvelou alternatívou pre tých, ktorí nemajú radi mascarpone alebo ho nemôžu jesť. Tiramisu je krémové, lahodné a rýchlo sa pripravuje.

Nepečené tiramisu s mascarpone

Rýchle a chutné nepečené tiramisu s mascarpone, piškótami a jahodami.

Tiramisu z mascarpone

Výborné nepečené tiramisu z mascarpone a piškótami.

Fitness tiramisu poháre

Fitness verzia klasického tiramisu, ktorú si ľahko a rýchlo pripravíte do pohárov.

Čokoládovo banánové tiramisu

Recept na výborné a jednoduché čokoládovo banánové tiramisu s mascarpone.

Malinové tiramisu v pohári

Ide o mimoriadne jemný a ľahký dezert, ktorý je ideálnym zakončením letného jedla. Vychladnuté maliny mu dodajú príjemnú sviežosť a mascarpone krémovú chuť. Priatelia sa ma často pýtajú na recept, keď ho podávam - takže je dobré, že je rýchly a nekomplikovaný!

Malinové tiramisu

Malinové tiramisu je odľahčená a osviežujúca varianta tradičného tiramisu, kde sa používajú maliny ako hlavná zložka.
REKLAMA