Sušenie

Sušenie - chutné a jednoduché recepty

29 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie sušenie. Skúste ešte dnes jeden z týchto 29 receptov. Na nasledujúce recepty z kategórie sušenie si vyhraďte čas 5 - 600 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Domáce sušené paradajky v oleji recept, Snehové pusinky, Domáci chlieb ako od babičky, Nakladané paradajky s cibuľou a cesnakom. Vyskúšate ich aj vy?

Kokosové kôpky

Kokosové kôpky sú krásna a chutná cukrovinka, ktorú som robila už nespočetnekrát. Je jednoduchá na prípravu a vďaka kokosu aj trochu exotická.

NABÍDKA RYCHLÉ PŮJČKY HNED

Chtěl bych vás informovat, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Nevíme, že krize, kterou zažil náš kontinent, oslabila naše banky a naše finanční instituce. Obracím se také na lidi, kteří jsou v nouzi a hledají finančn

Ako pripravíte kandizovaný zázvor?

Kandizovaný zázvor je jeden z mojich najobľúbenejších receptov. Výsledkom je lahodná sladká a pikantná pochúťka, ktorá je zároveň dobrá pre vaše trávenie. Je úplne domáci a chutí oveľa lepšie ako verzia kúpená v obchode. Jeho príprava je veľmi jednoduchá, potrebujete len trochu trpezlivosti a času.

Paradajky sušené na slnku

Domáce sušenie paradajok patrí medzi moje obľúbené kulinárske činnosti. Vďaka tejto jednoduchej činnosti mám vždy po ruke jedinečné, aromatické a plné chuti paradajky, ktoré sú skvelým doplnkom mnohých mojich jedál. Tento recept vrelo odporúčam, najmä ak máte prístup k čerstvým, zrelým paradajkám - rozdiel v chuti je naozaj badateľný!

Kandizovaná tekvica s pomarančmi

Lahodný dezert v podobe kandizovanej tekvice s pomarančovou šťavou.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Sušené paradajky v olivovom oleji
Videorecept

Sušené paradajky v olivovom oleji

Recept na parádne sušené paradajky v olivovom oleji, ktoré sa hodia ako príloha k hlavnému jedlu alebo napríklad na toastový chlieb.

Sušené plátky jabĺk

Recept na tégliky alebo sušené plátky jabĺk.

Domáca autentická zmes korenia Za'atar

Domáce korenie Za'atar je univerzálna a lákavá zmes byliniek, sezamových semienok a soli. Ak ste ho ešte nikdy neskúšali pripraviť doma, budete prekvapení, aké jednoduché je ho vyrobiť a ako sviežo chutí!

Domáca univerzálna zmes korenia na morské plody

V priebehu chvíľky si pripravte chutné domáce korenie na morské plody. Je to dokonalá zmes dymu, korenia a tepla a dodá vašim jedlám z morských plodov džezovú vrstvu. Môžete ho použiť na akýkoľvek druh morských plodov, či už grilovaných, varených alebo dusených. A čo je na tom najlepšie? Je čerstvý, bez konzervačných látok a vdýchnutý s vašou láskou a starostlivosťou, čo výrazne zvýrazní chuť vašej kukurice, zemiakov a ďalších súvisiacich jedál.

Ako si vyrobiť základnú čerstvú bylinkovú soľ

Bylinná soľ môže dodať vášmu vareniu vzrušujúci nádych. Tento recept je aromatický, všestranný a jednoduchý na prípravu. Na vytvorenie vlastnej zmesi bylinkovej soli môžete použiť rôzne bylinky, či už čerstvé zo záhrady alebo zakúpené v obchode. Táto bylinková soľ sa hodí takmer na všetko - na mäso, zeleninu, cestoviny, šalát, polievku a iné.

Snehová torta

Recept na výbornú snehovú tortu s kávovým krémom. Korpus je upečený z vaječných bielkov.

Sušené paradajky v olivovom oleji

Recept na sušené paradajky v olivovom oleji, ktoré sú lahodné a jednoduché na prípravu. Ideálne sa hodia na pridanie do šalátov, cestovín alebo ako príloha k mäsu.

Ríbezľové ovocné kože

Extrémne jednoduchá, zdravá a chutná sladkosť nie len pre deti. Pripravte si ovocné kože a zásobte sa vitamínmi aj v chladnejšom období. Stačí otvoriť pohár a zobnúť si.

Ovocná jablkovo - banánová koža

Recept na jablkovo banánovú ovocnú kožu je plný vitamínov a zároveň je to aj sladkosť. Kožu sušíme v sušičke.

Najlepšie lasagne

Lasagne sú jedným z najobľúbenejších tradičných talianskych jedál. Tieto výborné lasagne v sebe spájajú šťavnaté mleté mäso s paradajkovou omáčkou.
REKLAMA