Káva

Recepty z kávy

53 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Káva. Skúste ešte dnes jeden z týchto 53 receptov. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Káva je 5 - 130 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Krémové rezy, Nebeské rezy, Japonské mochi koláčiky, Torta pre čokoholičky.

Smotanový zákusok -BUBO-

Je to nepečený zákusok, rýchlo hotový a veľmi chutný. Robím ho len na nejaké oslavy alebo ked chcem doma rodine spraviť radosť.

Domáce baileys

Už mnoho rokov si doma vyrábam vlastné baileys. Tu je recept.

Nepečená roláda z marína keksov

Božská nepečená roláda z marína keksov, ktorá sa hodí ku káve alebo čaju.

Nepečená kokosová roláda

Nepečená kokosová roláda je jedným z mojich najobľúbenejších dezertov. Pripravujem ju už roky na rôzne príležitosti a vždy je veľkým hitom. Je skvelá pre všetkých milovníkov kokosu a navyše nevyžaduje žiadne pečenie.

Kávový krém

Tento koláč s kávovým krémom robím už mnoho rokov. Talianska zrnková káva mi poskytuje najlepší zážitok z kávy, ktorá sa dokonale dopĺňa s trstinovým cukrom a zároveň dotvára chuť torty.

Princesky sušienky

Princesky patria medzi moje obľúbené sušienky pre ich jednoduchú prípravu a jemnú chuť. Pripravovala som ich už mnohokrát na rôzne rodinné stretnutia a vždy zmizli ako prvé.

Vyrobte si vlastnú čokoládovú polevu

Ako rada vidím tie žiariace oči, keď sa domáci koláč alebo muffiny podávajú s touto bohatou a lesklou čokoládovou polevou! Tento recept som vyskúšala už mnohokrát a nikdy ma nesklamal. Poleva je hladká, lesklá a má tú správnu konzistenciu.

Kávové sušienky recept

Tieto kávové sušienky sú ideálne na každý deň, keď si chcete dopriať niečo naozaj výnimočné. Vďaka svojej výraznej vôni a lahodnej chuti poskytujú neporovnateľný chuťový zážitok. Ako vášnivá milovníčka kávy a amatérska pekárka som tento recept pripravila už mnohokrát a vždy som si všimla, ako dobre chutí rodine a priateľom.

Tekvicové korenie Latte

Pre mňa nie je nič príjemnejšie ako držať v rukách teplé Pumpkin Spice Latte, keď začína padať lístie a chladné jesenné dni o sebe dávajú vedieť. Po dlhom experimentovaní a zdokonaľovaní som objavila dokonalý recept, ktorý dokonale vystihuje chuť a zvláštny pocit tohto vyhľadávaného jesenného nápoja. Rád sa s vami oň podelím nižšie.

Kávová vodka

Túto kávovú vodku som prvýkrát pripravila na narodeninovú oslavu mojej kamarátky, ktorá je veľkou milovníčkou kávy. Napadlo mi, že spojenie jeho dvoch obľúbených vecí - kávy a vodky - by bolo perfektným darčekom. A nemýlila som sa! Kávová vodka vyvolala na oslave vlny a teraz je povinnou výbavou na každom stretnutí s priateľmi. Myslím, že tento recept osloví každého milovníka silnej kávy a dobrého alkoholu.
Greta
Greta
Náhľad receptu Čokoládovo kávová torta na Halloween
Videorecept

Čokoládovo kávová torta na Halloween

Táto halloweenska torta s duchmi je ako stvorená pre všetkých milovníkov čokolády a kávy.

Domáci horúci nápoj z korenenej kávy s rumom

Spiced Rum Coffee prináša výraznú, bohatú chuť, ktorá je ideálna na zahriatie v chladný deň. Obsahuje zmes kávy, korenia a rumového nápoja. Je skvelá na popíjanie počas príjemného chladného večera alebo na podávanie ako sofistikovaná ponuka dezertu po večeri.

Espresso kávový maslový krém

Kávový maslový krém je klasická poleva na torty, zákusky či cupcaky. Hladká konzistencia a intenzívna kávová chuť z nej robí favorita.

Snehová torta

Recept na výbornú snehovú tortu s kávovým krémom. Korpus je upečený z vaječných bielkov.

Krémové rezy

Recept na perfektné krémové rezy s nádychom kávy.

Torta pre čokoholičky

Úžasná čokoládová torta s príchuťou kávy a nugátu. No proste nebíčko v pusinke.
REKLAMA