Kačka

Recepty na prípravu kačky

57 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Kačka na jednom mieste! Nájdete tu 57 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Kačka je 20 - 330 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Dokonalé francúzske zemiaky, Pečená kačka s lokšami, Najlepšie špekačky na pive, Chrumkavá kačica na čínsky spôsob. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Konfitované kačacie prsia s kapustovym pyré a šúľancami

Lahodné kačacie mäso, jemne pyre a zemiakove šulance dokonala kombinacia, ktoru musis vyskusat

Domáca Pečená kačka podľa babičky

Tradičný recept na pečenú kačku, akú robievala naša babička. Chutná, šťavnatá a korenistá, priam ideálna na nedelejšiu rodinnú hostinu.

Pečená kačka s kapustou

Chutný recept na pečenú kačku, servírovanú s kapustou a knedľou.

Kuracie mäso na mede

Kuracie stehienka na mede s horčicou a hrozienkami 🤤

Kačica s jablkami pečená v rukáve

Mimoriadne šťavnaté jedlo, ktoré sa perfektne hodí na rodinné a sviatočné obedové stoly. Aromatická kačica, pečená pomaly a nerovnomerne spolu s jablkami, naplní tvoju kuchyňu nezabudnuteľnou vôňou. Nižšie nájdeš detailný recept.

Kačica na pomarančoch

Tradičné chutné jedlo s jemnou chuťou pomaranča.

Pulyka pörkölt

A pulyka pörkölt hagyományos magyar étel, amelyet hozzáadott nélkül készítünk. Ez az ízletes étel tökéletes az ünnepekre, vagy bármikor, amikor valami különlegeset szeretne főzni.

Pečenie baby morky

Pečenie baby morky je sviatočné jedlo, ktoré môže byť skvelou voľbou namiesto tradičnej morky. Baby morky sú menšie, chutnejšie a rýchlejšie sa pripravujú.

Chrumkavé kačacie stehno s omáčkou z červeného vína

Neviem si predstaviť útulnejšie nedeľné popoludnie, ako si vychutnať dobré čítanie v kuchyni s vôňou dusiacich sa kačacích stehienok. Tento recept mi mimoriadne chutil - stehná boli neuveriteľne jemné a koža chrumkavá. Spolu s lahodnou omáčkou z červeného vína to bola skutočná lahôdka. Nesmieme zabudnúť ani na jemnú sladkosť jabĺk, ktoré vytvárajú dokonalú rovnováhu k chuti stehienok.

Konfitované kačacie stehná

Recept na konfitované kačacie stehná, ktoré sa hodia na slávnostný obed alebo večeru.

Klasický chrumkavý kačací steak Frites

Kačací steak Frites mení typickú francúzsku pochúťku, ktorou je steak frites, a nahrádza starý dobrý steak sofistikovanou kačacinou.

Pečená kačica s dusenou červenou kapustou

Poctivá pomaly pečená kačica s dusenou červenou kapustou.

Kačacia pečeň s cibuľkou

Kačacia pečeň s cibuľkou je jedno z tých jedál, ktoré vždy poteší a prekvapí svojou hlbokou chutí.

Pečená kačica

Recept na chutnú pečenú kačicu na mede, ktorá je vhodná na slávnostný obed alebo večeru.

Zapekané cestoviny so syrom a šunkou

Tento recept na zapekané cestoviny so syrom a šunkou je jedným z mojich obľúbených, keď potrebujem rýchlo a s minimom námahy pripraviť výborný hlavný chod. Je to pre mňa aj skvelý spôsob, ako zužitkovať zvyšky šunky alebo syra, ktoré mi ostali v chladničke.
REKLAMA