Domáci sirup

Domáci sirup - chutné a jednoduché recepty

65 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Domáci sirup? Ste tu správne! Čo tak jeden z týchto 65 receptov vyskúšať ešte dnes? Na nasledujúce recepty z kategórie Domáci sirup si vyhraďte čas 10 - 600 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Domáci sirup z čiernych ríbezlí, Najlepší domáci mätový sirup, Jednoduchý pumpkin spice sirup, Domáci ríbezľový sirup. Vyskúšate ich aj vy?

Sirup z plodov bazy čiernej

Tento osviežujúci letný nápoj obsahuje všetky vitamíny a antioxidanty, ktoré plody bazy čiernej ponúkajú. Je to perfektné na ochladenie v horúcich letných dňoch.

Bazový sirup

4,5 litra, 24h luhujeme

Bazový sirup z kvetu varený

U nás doma "fičíme" na domácich sirupoch celý rok. Na prvej priečke hviezdi bazový a druhú priečku si delia mätový sirup spolu s lipovým, ktoré pripravujem rovnakým spôsobom ako bazový. Vyskúšajte, sirup je osviežujúci a ako stvorený na letné dni. 🌞

Bazový sirup

V teplom počasí dobre padne osbviežujúca limonáda.

Mätový sirup

Z divej mäty, 24h + príprava

Medovkový sirup

Sirup z púpav

Ja som mu dávala minimálne šance ale je VÝBORNÝ🤩 další rok opakujem len vo väčšom množstve🤭

Žihľavový sirup

Žihľavový sirup je vynikajúci nápoj na osvieženie v horúcich letných dňoch. Má priaznivé účinky na zdravie a chuť.

Domáci sirup z púpavy

Sirup z púpavy je chutný a zdravý nápoj, ktorý si môžete pripraviť sami doma. Je bohatý na vitamíny a minerály a môže pomôcť posilniť imunitný systém.

Bazový sirup z bobúľ bazy čiernej

Bazový sirup je lahodný a zdravý nápoj, ktorý si môžete pripraviť doma. Ide o vynikajúci letný osviežujúci nápoj, ktorý vám dodá dostatok vitamínov.

Cesnakový sirup s medom a citrónom

Cesnakový sirup s medom a citrónom je skvelý domáci liek na posilnenie imunity a boj proti nachladnutiu a kašľu. Je veľmi jednoduchý na prípravu a obsahuje len prírodné suroviny.

Púpavový sirup

Púpavový sirup je chutný a zdravý nápoj, ktorý môžeme pripraviť doma z púpavových kvetov. Púpavový sirup je bohatý na vitamíny a minerály, predovšetkým na vitamín C a draslík.

Bazový sirup

Vynikajúci a osviežujúci bazový sirup, ktorý je ideálny na prípravu chladných nápojov alebo na dochucovanie zmrzliny. Tento sirup môžeme pripraviť doma veľmi jednoducho a rýchlo.

Zdravý bazový sirup z kvetov bazy

Tento recept na bazový sirup sa vyznačuje prirodzenou sladkosťou a intenzívnou arómou kvetov bazy. Je to skvelá alternatíva ku klasickým kupovaným sirupom.

Cibuľový sirup s cesnakom

Domáci, prírodný sirup, ktorý je ideálny pri prechladnutí a kašľaní.

Javorový sirup

Javorový sirup sa vyrába z miazgy javora. Je vhodnou náhradou za biely cukor.
REKLAMA