Tuniak

Tuniak - chutné a jednoduché recepty

47 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Tuniak na jednom mieste! Čo tak jeden z týchto 47 receptov vyskúšať ešte dnes? Na prípravu v kategórii Tuniak si vyhraďte čas 4 - 210 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Rýchly tuniakový šalát s cestovinou, Výborná tuniaková pomazánka, Cestovinový šalát s tuniakom a kukuricou, Cestoviny s tuniakom a ajvarom - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Špagety s tuniakom

Tento recept na špagety s tuniakom je rýchly a chutný nápad na večeru.

Ryža s tuniakom a kukuricou

Tento recept ponúka rýchly a jednoduchý spôsob prípravy chutného a výživného jedla. Kombinácia tuniaka a kukurice je skvelým spôsobom, ako do nášho každodenného stravovania pridať trochu bielkovín a farby.

Rizoto s tuniakom a zeleninou

Skvelý recept pre všetkých milovníkov zdravej stravy. Rizoto s tuniakom a zeleninou je vynikajúce a výživné jedlo, plné zdravých tukov a vlákniny.

Cestoviny s tuniakom a smotanou

Tento recept je skvelý pre rýchly a chutný obed alebo večeru. Kombinácia cestovín, tuniaka a smotany je neodolná.

Zeleninový šalát s tuniakom

Ľahký a chutný zeleninový šalát s tuniakom je ideálny na letné poobedie.

Cuketové placky s tuniakom

Sýte a zdravé cuketové placky s tuniakom sú vynikajúcou voľbou pre rýchlu večeru alebo občerstvenie. S čerstvou zeleninovou oblohou tvoria skvelý, vyvážený pokrm.

Grilovaný tuniak s kuskusom

Grilovaný tuniak s kuskusom je zdravé, chutné a jednoduché jedlo, ktoré si zamilujete. Tuniak je bohatý na bielkoviny a omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú dobré pre srdce. Kuskus je ľahko stráviteľný a dodá vám potrebnú energiu.

Cestoviny s tuniakom a zeleninou

Tento recept na cestoviny s tuniakom a zeleninou je vynikajúci spôsob, ako pripraviť chutný a zdravý obed v priebehu niekoľkých minút. Tuniak dodáva dostatok bielkovín, zatiaľ čo zelenina dopĺňa vitamíny a minerály.

Cestoviny s tuniakovou omáčkou

Jednoduchý recept na cestoviny s tuniakovou omáčkou. Toto jedlo je výborné na rýchly oběd, príprava je jednoduchá a výsledok vynikajúci.

Steak z tuniaka

Recept na chutný steak z tuniaka pripravený na panvici.

Rýchly obed cestoviny so zeleninou a tuniakom

Jedným z mojich obľúbených receptov na rýchly a chutný obed sú tieto cestoviny. Kombinácia čerstvej zeleniny, tuniaka a lahodného korenia z nich robí skutočnú lahôdku. Navyše sa pripravuje celkom ľahko a rýchlo, čo je ideálne, ak nemáte veľa času.

Tuniakový šalát s vajcom

Rýchly a chutný šalát, ktorý si pripravíte z tuniaka.

Nigiri sushi

Nigiri sushi je jedným z najobľúbenejších druhov sushi a jeho príprava je pre mňa vždy radostnou výzvou. Sú to malé "poskladané" kúsky ryže pokryté plátkom čerstvého rybieho filé. Hoci sa proces prípravy môže zdať zložitý, s trochou trpezlivosti a opatrnosti ho zvládne každý. Najdôležitejšie je použiť kvalitné suroviny a dodržať správny postup.

Talianska kapustová omáčka z teľacieho tuniaka Vitello Tonato

Vitello Tonnato je lahodný pokrm z teľacieho mäsa s krémovou omáčkou z tuniaka a kapary, vďaka ktorej je jedinečný a nedá sa mu odolať.

Pečené syrové mäsové guľky z konzervy s tuniakom

Tieto mäsové guľky sú aromatické, ľahké a výnimočne sýte. Keďže sa zameriavame na zdravšiu stravu, pečenie týchto mäsových guľôčok namiesto vyprážania znižuje množstvo prijatých tukov.
Iwa
Iwa
Náhľad receptu Cestoviny s vajcom a tuniakom
Videorecept

Cestoviny s vajcom a tuniakom

Recept na rýchle cestovinový šalát s vajcom a tuniakom, ktorý sa hodí ako hlavné jedlo ale príloha.
REKLAMA