Rýchle zákusky

Recepty na prípravu rýchlych zákuskov

378 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Rýchle zákusky. Jeden z týchto 378 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Rýchle zákusky je 1 - 60 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Letná bublanina, Úžasne krémový tvarohovo-marhuľový koláč, Bleskový ovocný koláč s posýpkou, Krém z mascarpone.

Čokoládové fondue

Tento recept na čokoládové fondue je jedným z mojich najobľúbenejších dezertov na špeciálne príležitosti alebo príjemné večery. Nemal by chýbať na žiadnom romantickom stole. Pripravila som ho nespočetne veľakrát pre rodinu a priateľov a vždy som získala nadšené recenzie. Kombinácia rozpustenej čokolády a čerstvého ovocia je jednoducho neprekonateľná a príprava je prekvapivo jednoduchá.

Rýchle marcipánové zemiaky len zo 4 ingrediencií

Marcipánové zemiaky sú absolútnou lahôdkou, najmä v čase Vianoc, a v našej rodine mali vždy osobitné miesto. Tento sladký dezert, ktorý sa často podceňuje ako sladká pochúťka, vyvoláva spomienky na detstvo. Aj po rokoch pripravujem tento recept s nadšením a láskou. Na marcipánových zemiakoch je úžasné to, že nielen výborne chutia, ale sú aj jednoduché na prípravu!

Pripravte sladké krehké cesto

Základom mnohých klasických koláčov a tort je maslové krehké cesto. Toto cesto som robila už stokrát a vždy ma fascinuje, ako sa z tak jednoduchých ingrediencií dá vyrobiť niečo tak chutné. Najdôležitejšie je, aby bolo maslo naozaj studené a rýchlo spracované, aby sa dosiahol čo najlepší výsledok.

Domáci marcipán

Marcipán je obľúbenou pochúťkou na celom svete, najmä v Nemecku, kde nám ho robila moja stará mama. Tento jednoduchý recept používam už roky na prípravu marcipánu pre svoju rodinu a priateľov. Aj mne pomohol znovu prežiť sladkú chuť môjho detstva.

Sušienky z vaječného bielka s orechmi

Tento recept na bielkové sušienky si rada pripravím vždy, keď mi po pečení zostanú bielky. Je to veľmi jednoduché a sušienky sú chutné a majú vysoký obsah bielkovín. Sú ideálne na desiatu medzi jedlami alebo na cesty.

Čokoládová poleva s maslom

Recept na čokoládovú polevu s maslom. Je dokonalá na torty, muffiny a iné pečivo, dokonca aj na domáce sušienky.

Snehová poleva na zdobenie medovníkov

Aké by to boli Vianoce bez zdobených medovníkov. Táto poleva je jednou z tých, ktoré používam najčastejšie. Je jemne sladká a krásne tuhne, takže perníčky môžu na vianočnom stromčeku alebo na tanieri pre hostí naozaj zažiariť.

Florentínske mandľové sušienky

Tento tradičný taliansky koláčik je obľúbený v mojej rodine a u priateľov a ja ho pečiem každý rok na Vianoce. Dokonalá kombinácia chrumkavých mandlí, sladkého karamelu a horkej čokolády robí tieto sušienky neodolateľnými!

Cukrová poleva na medovníky

Táto cukrová poleva je vhodná na zdobenie medovníkov.

Mandľový chia puding

Recept na výborný mandľový puding s chia semienkami a čokoládou.

Čokoládová plnka s mascarpone

Čokoládová plnka s mascarpone je jednou z mojich obľúbených. Je totiž neuveriteľne rýchla a jednoduchá na prípravu, a pritom výsledný efekt je úplne úžasný.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Karamel a slaný karamel za 5 minút
Videorecept

Karamel a slaný karamel za 5 minút

Výborný , rýchlo hotový Karamel, ktorý môžete dať na rôzne zákusky, na palacinky, lievance či poliať si zmrzlinu. Chutí fantasticky aj s pridaním soli , ale aj bez soli.

Kráľovská poleva

Kráľovská poleva je jedným z najobľúbenejších druhov polevy na zdobenie tort. Vďaka hladkému, lesklému povrchu a jednoduchej manipulácii je ideálna na detailné zdobenie tort, sušienok a iného pečiva.

Čokoládová poleva na cukrovinky

Čokoládová poleva, ktorá je ideálna na vianočné sušienky.

Karamelový krém

Recept na karamelový krém, ktorý možno použiť ako náplň do palaciniek, ako prílohu k pudingu alebo dezertom. Pripravujem ho často na rodinné oslavy a vždy je obľúbený. Milujem jeho jemnú karamelovú vôňu a plnú chuť, ktorá je sladká aj mierne horká.

Krém na vianočné cukrovinky

Je to naozaj univerzálny krém, ktorý môžete použiť na všetky druhy vianočného cukrovia.
REKLAMA