Mandarínky

Recepty z mandariniek

29 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Mandarínky – vhodné na rôzne príležitosti. Čo tak jeden z týchto 29 receptov vyskúšať ešte dnes? Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Mandarínky je 5 - 210 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Svieži mrkvový koláč s ľahučkým krémom, mandarínkami a želatinou, Trasený koláč na plech, Nebeské rezy, Kakaový zákusok s tvarohom a mandarínkami. Vyskúšate ich aj vy?

Koláč z tvarohu

Iwa
Iwa
Náhľad receptu Mandarinkové rezy
Videorecept

Mandarinkové rezy

Recept na perfektné mandarinkové rezy, ktoré sa hodia ku káve alebo čaju.

Koláč s mandarínkami

Tento koláč s mandarínkami je vynikajúci dezert, ktorý ocení každý milovník sladkých dobrôt.

Mandarinkový koláč s pudingom

Tento mandarinkový koláč s pudingom je lahôdkou, ktorú si zamiluje každý. Je jednoduchý na prípravu, výsledok však poteší oči aj chuťové bunky.

Dezert z mandarínok a keksov Špekulas

Tento dezert s mandarínkami a špekulkami som často pripravovala pre svoju rodinu na Vianoce. Sviežosť mandarínok v kombinácii s chuťou speculoos a nadýchaného tvarohu je jednoducho neodolateľná. Vždy je radosť priniesť na stôl tento lahodný dezert - vyvoláva spomienky na detstvo a rozjasní každý chladný zimný deň.

Plnené tartaletky na Vianoce

Pomaly sa blíži obdobie Vianoc, tak prečo si neosladiť život typickými sladkosťami pre toto najradostnejšie obdobie roka.

Domáci mandarínkový džem

Vždy som bola veľkou fanúšičkou džemov a urobila som niekoľko pokusov s rôznymi druhmi ovocia. Ale mandarínková marmeláda naozaj vyniká. Má tú jasnú, citrusovú chuť, ktorá vynikne v každom toaste, pečive alebo jogurte, do ktorého ju pridáte. Vďaka tomuto receptu si môžete vychutnať zimnú sviežosť aj v tom najchladnejšom období.

Kakaový zákusok s tvarohom a mandarínkami

Recept na úžasný kakaový zákusok s tvarohom a mandarínkami, ktorý sa hodí na každú udalosť.

Drink Mai Tai

Mai Tai je exotický drink, ktorý sa často podáva na tropických ostrovoch. Tento koktail sa pripravuje s rumom, kokosovým sirupom a ovocnými džúsmi, ktoré sa miešajú a servírujú s ľadom.

Mandarínkový zákusok

Recept na svieži mandarinkový zákusok s kakaovým cestom, želatínou a čokoládovými trubičkami.

Trasený koláč na plech

Jednoduchý trasený koláč na plech.

Blesková trasená torta

Trasená torta môže byť podávaná na rôzne príležitosti, ako sú narodeniny, oslavy, svadby alebo jednoducho ako dezert po večeri. Ak hľadáte jednoduchý a chutný recept na výrobu tejto lahodnej torty, neváhajte a skúste ju pripraviť doma!

Šumienkový koláč

Svieži šumienkový koláč s pochúťkovou smotanou, kiwi, mandarínkou a želatínou.

Bebe koláč

Výborný a rýchly koláč z Bebe keksov, mascarpone a mandariniek.
REKLAMA