Letný dezert

Recepty na prípravu letného dezertu

360 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Letný dezert. Nájdete tu 360 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Na nasledujúce recepty z kategórie Letný dezert si vyhraďte čas 5 - 240 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Letná bublanina, Úžasne krémový tvarohovo-marhuľový koláč, Hrnčekový cuketový koláč s čokoládou, Jemné tvarohové koláče. Vyskúšate ich aj vy?

Cuketová bábovka

Ďalší recept zo série dezertov so zeleninou. Tentokrát bábovka s použitím cukety. Keďže jej bolo minulý rok naozaj veľa, skúšala som s ňou rôzne výmysly.

Banánovo jahodové nanuky

Skúšali ste už domáce nanuky? Viete si ich jednoducho pripraviť. A navyše aj zdravo, keďže presne viete čo do nich dáte. Tieto sú v príchuti banán a jahoda, no vôbec nevadíak nemáte čerstvé jahody doma.

Tekvicový cheesecake v odľahčenej verzii

Mňamkový cheesecake pripravený z ricotty.

Cuketovo banánový chlebík

Ak sa mi nejaký sladký chlebík naozaj, že vydaril, tak je to tento. O tom svedčí aj to, že som ho robila niekoľkokrát za sebou. Skvelý, vláčny, vhodný na raňajky, desiatu či olovrant.

Cuketový brownie s tvarohom

Úžasný, vláčny, s tvarohovou vrstvou a zdravý. Aj takto sa dá opísať tento chutný koláč.

Cuketový perník

Sezóna cukety je za rohom. A ak jej bude toľko ako pred rokom, treba zhromaždiť tipy, čo s ňou. V dezertoch si ju zamilujete. Tentokrát recept na perník

Cuketový koláč

Skvelý, vláčny, jednoduchý. A cuketu v ňom naozaj neodhalíte. Takže opäť spôsob, ako zeleninu dostať do niekoho, kto ju nemá v obľube :D

Zákusok s tvarohom a jahodami

Zákusok na malý plech. Pár kúskov koláča pokojne aj na bežný deň. Svieži, tvarohový, s jahodami, s čokoládou

Rýchly koláč s čerešňami

Naozaj rýchly koláč, na ktorý vám postačí pár ingrediencií. Jogurtové cesto, minimum cukru a ovocie môžete aj obmeniť či už za jahody, ríbezle alebo marhule.

Rýchly koláč s čerešňami

Naozaj rýchly koláč, na ktorý vám postačí pár ingrediencií. Jogurtové cesto, minimum cukru a ovocie môžete aj obmeniť či už za jahody, ríbezle alebo marhule.

Tekvicové guľky

Jednoduchá, rýchla, chutná a zdravá sladká bodka po obede? Tieto guľky sú na to ako stvorené

Zapečená hruška

Ja som pripravila pečenú hrušku, no skvelé je i jabĺčko Pridávam aj jeden rýchly recept no ingrediencie môžete použiť od oka či podľa veľkosti ovocia 🥰

Slivkový koláč s tvarohovo pudingovou vrstvou

Koláčik, ktorý si viete pripraviť s ľubovoľným sezónnym ovocím. Jednoduchý, chutný, k poobednej kávičke či len tak na pochutenie.

Broskyňový koláč s čokoládou a drobenkou

Jednoduchý koláč na víkend. Ovocie, čokoláda i drobenka.

Broskyňová zmrzlina

Domáca zmrzlina. Postačí vám pár surovín, jednoduchá na prípravu a určite je zdravšia ako tá z obchodu.

Hruškovo slivkový crumble

Máte veľa ovocia? Pripravte si na raňajky crumble. Chutné a zdravé. Stačí vám pár surovín a raz-dva máte hotovo.
REKLAMA