Karfiolový šalát

Recepty na prípravu karfiolového šalátu

3 recepty

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Karfiolový šalát – vhodné na rôzne príležitosti. Skúste ešte dnes jeden z týchto 3 receptov. Tieto recepty z kategórie Karfiolový šalát sa vám podarí zrealizovať za čas 15 - 50 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Recepty ako Karfiolový šalát, Karfiolový šalát s cícerom a bylinkovým korením, Studený karfiolový šalát patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Karfiolový šalát s cícerom a bylinkovým korením

Ak ste fanúšikom vegetariánskych jedál ako ja, potom tento karfiolový šalát s cícerom určite musíte vyskúšať. Kombinácia chrumkavosti karfiolu, orechovosti cíceru a štipľavosti dresingu vytvára symfóniu chutí a zaujímavých textúr, ktorú si určite zamilujete. Je to skvelý recept na prípravu vopred, pretože sa dobre skladuje v chladničke.

Studený karfiolový šalát

Tento studený karfiolový šalát sa perfektne hodí ako príloha k mäsovým jedlám.

Karfiolový šalát

Ak ešte nemáte rozhodnuté, akú prílohu na dnes k obedu, vyskúšajte karfiolový šalát. Je jednoduchý na prípravu, rýchlo hotový. Chutí tiež výborne s opečeným baconom. Zeleninu som nevážila, pridajte podľa chuti.
REKLAMA