Cuketový koláč

Recepty na prípravu cuketového koláča

70 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Cuketový koláč na jednom mieste! Máme pre vás zbierku 70 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na nasledujúce recepty z kategórie Cuketový koláč si vyhraďte čas 15 - 95 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Hrnčekový cuketový koláč s čokoládou, Cuketový koláč, Cuketový koláč, Cuketovo jablkový perník so slivkovým lekvárom a čokoládou.

Cukeťák

Cuketový perník

Cuketový koláč s čokoládou

Nepovedali by ste, že je v ceste použitá cuketa. Práve vďaka nej je koláčik krásne vláčny, jemný a šťavnatý. Chuťovo pripomína klasický perník, možno práve vďaka škorici, ktorá sa pridáva do cesta.

Cuketový perník

Perník z cukety, bez múky a bez laktózy

Slaný cuketový koláč

Zdravý snack zo 4 surovín

Cuketové brownies

Brownies s pridaním cukety

Cuketová bábovka

Ďalší recept zo série dezertov so zeleninou. Tentokrát bábovka s použitím cukety. Keďže jej bolo minulý rok naozaj veľa, skúšala som s ňou rôzne výmysly.

Cuketovo banánový chlebík

Ak sa mi nejaký sladký chlebík naozaj, že vydaril, tak je to tento. O tom svedčí aj to, že som ho robila niekoľkokrát za sebou. Skvelý, vláčny, vhodný na raňajky, desiatu či olovrant.

Cuketový brownie s tvarohom

Úžasný, vláčny, s tvarohovou vrstvou a zdravý. Aj takto sa dá opísať tento chutný koláč.

Cuketový perník

Sezóna cukety je za rohom. A ak jej bude toľko ako pred rokom, treba zhromaždiť tipy, čo s ňou. V dezertoch si ju zamilujete. Tentokrát recept na perník

Cuketový koláč

Skvelý, vláčny, jednoduchý. A cuketu v ňom naozaj neodhalíte. Takže opäť spôsob, ako zeleninu dostať do niekoho, kto ju nemá v obľube :D

Výborné cuketové lievance

Olovrant alebo dezert

Sladký chlebík z cukety

Chutný a zravý chlebík na raňajky. Doplniť môžete o obľúbenú nátierku, džem či jogurt.
REKLAMA