Cuketový koláč

Recepty na prípravu cuketového koláča

41 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Cuketový koláč na jednom mieste! Máme pre vás zbierku 41 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na nasledujúce recepty z kategórie Cuketový koláč si vyhraďte čas 30 - 95 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Hrnčekový cuketový koláč s čokoládou, Cuketový koláč, Cuketový koláč, Cuketovo jablkový perník so slivkovým lekvárom a čokoládou.

CUKETOVÝ SLANÝ KOLÁČ

Cuketový koláč fitness

Tento cuketový fitness koláč je ideálny pre všetkých, ktorí hľadajú zdravú a chutnú alternatívu klasických sladkých koláčov. Je plný bielkovín, vlákniny a zdravých tukov a predovšetkým neobsahuje žiadny pridaný cukor. Vďaka cukete je koláč šťavnatý a mäkký, a pritom si zachováva pevnú štruktúru. Skvelý ako zdravé raňajky, desiatu alebo večernú maškrtenie.

Cuketový koláč s čokopolevou

Lahodný cuketový koláč s čokopolevou je netradičný, ale chutný spôsob, ako využiť našu obľúbenú, prebytočnú zeleninu - cuketu.

Cuketový koláč na sladko

Recept na ten najlepší cuketový koláč na sladko.

Cuketový zákusok

Výborný cuketový zákusok s čokoládovou polevou.

Cuketovo jablkový koláč

Recept na zdravý cuketovo jablkový koláč vo forme tvare srdca.

Cuketové mafiny

Recept na cuketové mafiny, kde hlavnú úlohu zohráva zdravá cuketa. Tieto mafiny sú skvelé pre deti, ktoré odmietajú zeleninu. Cuketu vo vnútri vôbec necítia!

Výborný cuketový koláč

Recept na výborný cuketový koláč pripravený na spôsob perníka.

Cuketovo kokosový koláč

Recept na perfektný cuketovo - kokosový koláč, ktorý chutí ako margotka.
anna01
anna01
Náhľad receptu Hrnčekový perník
Videorecept

Hrnčekový perník

Lahodný cuketový hrnčekový perník je skvelou alternatívou klasického perníka. Vďaka cukete, koreniu a medu je perník krásne chutný a jemný, ale zároveň nízkokalorický.

Sladký koláč z cukety

Jednoduchý a zároveň lahodný koláč, v ktorom sa cuketa mení na voňavý a vláčny základ.

Cuketový koláč s orechami

Recept na cuketový koláč s orechami, ktorý spája sviežu chuť cukety s chrumkavosťou orechov.

Cuketový koláč s ovocím

Recept na hrnčekový cuketový koláč s ovocím, ktorý sa hodí na všedné ale i nevšedné udalosti.

Domáci cuketový koláč s čokoládovou polevou

Tento chutný a vláčny cuketový koláč s čokoládovou polevou vás naplno zasýti a zároveň uspokojí vašu túžbu po sladkom. Čokoládová poleva pridáva dezertu ešte väčšiu lahodnosť.

Hrnčekové cuketové brownies

Lahodný čokoládový koláčik, v ktorom je zamaskovaná zelenina :-) Cuketa má neutrálnu chuť, takže deti ani nevedia, že ju jedia a koláčiku dodá jemnosť a vláčnosť.
REKLAMA