Camembert

Recepty na prípravu camembertu

11 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Camembert? Ste tu správne! Čo tak jeden z týchto 11 receptov vyskúšať ešte dnes? Na nasledujúce recepty z kategórie Camembert si vyhraďte čas 10 - 80 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Zemiaky plnené hubami, camembertom, cibuľkou a šunkou, Grilovaný hermelín s americkými zemiakmi, Camembert v lístkovom ceste, Plnené kuracie závitky obalené v slanine. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Silvestrovský studený tanier

Bohatý a rôznorodý silvestrovský studený tanier, ktorý uspokojí chuť každého. Hojný a chutný výber s mäsom a syrovými omáčkami, čerstvou zeleninou a ovocím. Ideálny party jedlo, ktoré môžeme pripraviť vopred.

Camembert z rúry s rozmarínom

Jemný, roztopený syr camembert s aromatickým rozmarínom je skvelý ako večerné predjedlo. Jednoduché pripravenie a konečný výsledok určite uspokojí všetkých milovníkov syra.

Rukolovy šalát s grilovaným Camembertom

Výborný šalát s použitím všetkého, čo je doma

Toast s hermelínom a jahodovým džemom

Jednoduchý a chutný recept

Plnené kuracie závitky obalené v slanine

Rýchly a nenáročný recept na chutné kuracie závitky alebo rolky plnené syrom a obalené v plátkoch slaniny. Zapečené sú v smotanovo-syrovej omáčke a chutia fantasticky.

Letný šalát s hermelínom

Zeleninový šalát so zapečeným hermelínom mám v lete najradšej. Krásne osvieži a zasýti či na rýchly obed alebo ľahšiu večeru.

Camembert v lístkovom ceste

Camembert obalený v šunke a zapečený v lístkovom ceste... Rýchla príprava, či už na obed alebo ako teplá večera 🙂.

Kuracie prsia s hermelínovou omáčkou

Pre milovníkov hermelínu a kuracieho mäsa.
REKLAMA