Brusnice

Recepty z brusníc

53 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Brusnice. Máme pre vás zbierku 53 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na nasledujúce recepty z kategórie Brusnice si vyhraďte čas 5 - 240 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Jednoduchá sviečková na smotane, Pravá česká sviečková na smotane, Bravčová panenka s brusnicovou omáčkou, Zavárané brusnice s hruškami. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Bruskety s camembertom a brusnicami

Rýchle mňamkové bruskety

Mäkučké sušienky s príchuťou pistácií

Tieto mäkučké koláčiky boli skvelé. Príchuť pistácií a brusníc. Určite si ich pripravte. Len tak, na desiatu, do práce, do školy či na výlet.

Jednoduché a rýchle cookies

Rýchle, zdravé cookies z troch hlavných ingrediencií. Doplniť a obmeniť ich môžete podľa seba

Jablkový koláč fotorecept

Koláčik je nadýchaný, mäkký a šťavnatý.

Nepečené košíčky s dvomi druhmi krému

Jednoduché, chutné, nepečené a svieže košíčky.

Nepečený fit jahodový cheesecake

Cheesecakes robím najčastejšie pečené. No vyskúšala som aj jeden nepečený s jahodami v zdravšej verzii.

Biskupský chlebíček

Sviečková na smotane s brusnicami

Táto sviečková fantastická 😍 sviečkovú varíme asi všetci a predsa je u každého niečím výnimočná a chutná.

Veľkonočné nepečené vajíčka

Tematiky si k Veľkej noci namiesto typických nepečených guličiek pripravte takéto vajíčka plné sušeného ovcia a orieškov

Vianočkový veniec

Blíži sa Veľká noc a ak zvyknete pripraviť niečo kysnuté, tu je jeden recept. Skvelá mäkučká vianočka zapletená do venca. Doplnená o sušené brusnice i hrozienka.

Makové guľky

Chutný dezert jednoduchý na prípravu

Medailóny z jelenia s brusnicovou omáčkou

Táto hojné sviatočné jedlo je dokonalé na špeciálne príležitosti. Šťavnaté medailóny z jelenia sú dokonale doplnené sladko-kyslou brusnicovou omáčkou.

Jednoduchá vianočná sangria

Tento recept na vianočnú sangriu nikdy nepoteší mojich hostí.

Vyrobte si vlastné čokoládové lupienky 5 prísad

Tento recept na čokoládový tvaroh som zdokonalila po nespočetných pokusoch a neúspechoch vo vlastnej kuchyni. Kľúčom je správna čokoláda a správny cukor. Čokoláda sa jemne rozpustí a potom sa dozdobí polevou, vďaka ktorej je mimoriadne chrumkavá. Nič nie je lepšie ako domáca čokoláda - verte mi!

Babičkina brusnicová omáčka

Milujem obdobie od októbra do decembra, a to nielen kvôli krásnej jesennej a zimnej prírode, ale aj preto, že je to obdobie brusníc! Pokiaľ ide o pečenie a varenie v tomto ročnom období, táto bobuľová príloha je na vrchole môjho zoznamu. Tento jednoduchý recept som pripravila už niekoľkokrát a zakaždým dostane moju rodinu do vianočnej nálady. Sladkokyslá omáčka je dokonalou prílohou k moriakovi, kačke alebo syru.
REKLAMA