Zapekaná brokolica

Recepty na prípravu zapekanej brokolice

38 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Zapekaná brokolica – vhodné na rôzne príležitosti. Máme pre vás zbierku 38 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Zapekaná brokolica je 20 - 65 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Zapekané cestoviny s brokolicou, Zapekaná brokolica so syrom, Zapekané cestoviny s brokolicou, kuracím mäsom a syrom, Zapečený karfiol s brokolicou - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Zapekané cestoviny so zeleninou a syrom

Zapekané cestoviny so zeleninou a syrom sú perfektná voľba pre večeru s rodinou alebo priateľmi.

Zapečené zemiaky s brokolicou a kuracím mäsom

Zapečené zemiaky s brokolicou a kuracím mäsom sú chutné jedlo na obed alebo večeru.

Brokolicové muffinky

Sú jemné, mäkké a naozaj výborné.

Zapečená brokolica

Jednoduchá a chutná zapečená brokolica so syrovou omáčkou.

Kuracie prsia na plechu so zeleninou

Tento recept je chutný a jednoduchý recept na pečené kuracie prsia so zeleninou a brokolicou. Perfektná voľba pre každodenný obed alebo večeru.

Výborná zapekaná brokolica

Chutný a výživný recept, ktorý je ideálny ako hlavné jedlo. Je jednoduchý na prípravu a jeho chuť si zamilujete.

Zapekané cestoviny s brokolicou a kuracím mäsom

Zapekané cestoviny s brokolicou a kuracím mäsom sú skvelá voľba pre rodinný obed alebo večeru. Brokolica dodáva jedlu sviežu chuť, zatiaľ čo kuracie mäso zabezpečuje, že je to výživné a sýte.

Zapekaná brokolica so šunkou a syrom

Hľadáte zdravú a chutnú alternatívu k tradičnej večeri? Skúste zapekanú brokolicu so šunkou a syrom. Ľahko sa pripravuje a určite si ju zamiluje celá rodina.

Zapekaná brokolica s cestovinou

Recept na zapekanú brokolicu s cestovinou, ktorú zvyknem pripravovať cez víkend alebo ako rýchlu večeru počas pracovného týždňa.

Kuracie prsia zapekané s brokolicou a syrom

Toto jedlo je ideálne pre milovníkov mäsa a zeleniny. Kuracie prsia sú plné bielkovín a brokolica je bohatá na vlákninu a vitamíny. Syr dodáva tomuto jedlu lahodnú chuť a krémovú konzistenciu.

Pikantný zemiakový a zeleninový gratin

Tento lahodný gratinovaný zemiak so zeleninou patrí medzi moje obľúbené recepty. Chrumkavá syrová kôrka v kombinácii s aromatickými zemiakmi a chrumkavou zeleninou vytvára jedinečnú explóziu chutí. Tento recept som v mojej kuchyni pripravila už niekoľkokrát a vždy je to hit!

Zapekané cestoviny so syrom a brokolicou

Ak hľadáte niečo jednoduché a zdravé čo by sa páčilo všetkým členom rodiny, určite vyskúšajte tieto zapekané cestoviny so syrom a brokolicou.

Zapekané kuracie prsia s brokolicou

Recept na lahodné zapekané kuracie prsia s brokolicou, ktoré sú posypané syrom.

Brokolicovo šunkový nákyp

Tento chutný, výdatný nákyp s brokolicou a šunkou je pravidelným favoritom na našom rodinnom obedovom stole. Vždy, keď ho pripravujem, kuchyňa nádherne vonia gratinovaným syrom. Súhra krémového syra, chrumkavej brokolice a pikantnej šunky je jednoducho neodolateľná a chrumkavý nákyp je čerešničkou na torte.

Zapekané cestoviny s brokolicou a syrom

Lahodné zapekané cestoviny s brokolicou a syrom.

Zapečené cestoviny s kuracím mäsom a brokolicou

Recept na zapečené cestoviny s kuracím mäsom a brokolicou.
REKLAMA